5 ЗАГАДКОВИХ ЖІНОЧИХ ІМЕН В ПІСНЯХ

Люсі, Роксана, Даліла, Енджи, Дані…Спеціально до 8 березня ми вирішили дізнатись хто ж ці таємничі незнайомки, про яких співають найвідоміші чоловіки світу. Ви будете вражені, дізнавшись, які історії ховаються за цими жіночими іменами.

Lucy in the Sky with Diamonds

The Beatles

Леннон стверджував, що написав слова композиції під враженням від малюнка його сина Джуліана, який зобразив на ньому свою однокласницю Люсі О'Доннелл. Дівчинка летить по небу, засіяному алмазами. Ще Леннон говорив, що образи він взяв з казки «Аліса в Країні Чудес».

Пізніше Джуліан розповідав, що дівчинка справді йому подобалася, але пояснити, чому він зобразив її в такому вигляді, він не зміг. Люсі також підтвердила дану версію, але було це набагато пізніше, в 2004 році.

Roxanne

The Police

Сингл «Roxanne» випущений в 1978 році в складі альбому «Outlandos d'Amour». Пісня написана від імені чоловіка, який полюбив повію Роксану.

Лідер групи Стінг написав пісню під враженням від побачених в жовтні 1977 року повій біля паризького готелю, в якому зупинялася група. Ім'я Стінг запозичив з п'єси «Сірано де Бержерак», побачивши рекламний постер в холі готелю.

Delilah

Queen

Коли Фредді Меркьюрі, вокаліст рок-групи Queen, виконав пісню «Delilah», багато шанувальників творчості колективу вирішили, що вона присвячена біблійній Далілі або якійсь жінці в житті співака. Все стало на свої місця, коли з'ясувалося, що Фредді заспівав всього лише про кішку.

Загальновідомо, що у Меркьюрі їх було шість. Даліла була улюбленою кішкою співака, хоча він був у захваті від усіх хатніх тварин. Перебуваючи на гастролях, Фредді розмовляв з ними по телефону, віз їм з-за кордону величезну кількість іграшок і тонни корму, який не можна було дістати в Лондоні.

Angie

The Rolling Stones  

Ось уже більші сорока років фанати роблять припущення, хто ж та сама Енджи, якій присвячена композиція. Перша версія гласить, що Кіт Річардс дав назву цій пісні на честь новонародженої доньки, ім’я якої Енджи. Звичайно, було б смішно думати, що Кіт міг присвятити баладу на таку тему крихітній доньці. Але зрозуміло, що це ім'я тоді постійно крутилося у нього в голові, тому він цілком міг використовувати його в тексті пісні.

Багато хто вважає, що пісня «Angie» присвячена першій дружині Девіда Боуї, яку звуть Анжела. Вона неодноразово розповідала про те, як застала Джаггера і свого чоловіка голими в ліжку. Це дало підставу пліткарям стверджувати, що Мік присвятив їй пісню, намагаючись задобрити та переконати не розголошувати епізод.

Крім того, відомі версії, згідно з якими в «Angie» співається про актрису Енджи Дікінсон або навіть дизайнера Енді Воргола. Але тут вже самі вирішуйте, наскільки вони можуть відповідати дійсності. Швидше за все, реального прототипу у героїні пісні не існувало, або ж це таємниця, розкривати яку автори не збираються.

Dani California

RHCP

Пісня «Dani California» розповідає про бідну дівчину на ім'я Дені Каліфорнія. Вона народилася на півдні США, прожила коротке, неспокійне життя відчайдушної злодійки і загинула від кулі, прямуючи до Міннесоти. Це вигаданий образ, який, як прийнято вважати, група RHCP вперше використовувала, не називаючи імені героїні, в композиції «Californication» (1999). Потім Дені згадувалася в тексті пісні «By the Way» (2002), а більш детально про непросту долю Каліфорнії розповідається вже в «Dani California».

Пізніше Ентоні Кідіс говорив, що в Дені втілилися всі жінки, з якими у нього були стосунки, так що її можна вважати збірним образом.

Порадуйте своїх жінок квитками на концерт їх улюблених виконавців!  На нашому сайті http://kasa.in.ua/ знайдуться події навіть для найвибагливіших дам.