Антитіла

Антитіла

Антитіла — український  поп-рок-гурт із Києва, що виник у 2008 році. Фронтменом гурту є Тарас Тополя. Репертуар «Антитіл» переважно складається з пісень українською.

Навесні 2007 гурт з піснею «Я не забуду першу ніч» взяв участь у телепрограмі "Шанс". Він був єдиним учасником проекту, що виступав без записаного супроводу і виконував власну пісню, а не переспіваний хіт.

“Антитіла” вже давно заслужили почесне місце в історії української рок-музики та у серцях мільйонної аудиторії фанів. Цей гурт створив у 2008 році музикант Тарас Тополя, який досі залишається його солістом та ідейним натхненником. За плечима музикантів 10 років творчості, наполегливої праці та чесної музики.

У 2010 році “Антитіла” представляли українську сучасну музику на фестивалі Sziget у в Будапешті (один з найбільших європейських фестивалів) та були хедлайнерами MTV-Stage.

У 2017 році в рамках туру “Сонце” музиканти за 101 день об’їздили чотири країни: Україну, Білорусь, США та Канаду і відіграли 46 офіційних концертів. Тур потрапив до Книги Рекордів України в номінацію “Найбільша кількість міст, у яких відбулися концерти музичного колективу в рамках одного туру”.

На рахунку “Антитіл” перемога у номінації “Найкращий рок-гурт” за версією Національної премії “Золота жар-птиця 2018”. У цьому ж році вони взяли участь у грандіозному фестивалі SXSW у США.