Antytila. HELLO 2020 Tour

Концертний тур гурту Антитіла «Hello» 2020 сколихне Україну!

Музиканти презентують грандіозне музичне шоу в містах-мільйонниках та в невеликих містечках по всій країні. Насолодитися потужним живим звуком та унікальними спецефектами зможуть сотні тисяч шанувальників якісної української музики.

Рішення продовжити концертний тур було прийнято після приголомшливого успіху перших шести виступів. У 2019 хлопці зібрали чотири стадіони у Львові, Полтаві, Харкові, Одесі, а також два аншлаги в столичному Палаці спорту. Привітати улюблену групу з десятиріччям та виходом нової платівки зібралося понад вісімдесят тисяч глядачів. Тарас Тополя з командою вирішили на цьому не зупинятися і анонсували продовження гастролей. Тур по Україні 2020 на підтримку альбому «Hello» об'єднає 45 міст від сходу до заходу країни. Концерти також заплановані в Польщі і Чехії.

Потужний живий звук та грандіозне live-show

Тур гурту Антитіла «Hello» — це масштабне шоу з неймовірним живим звуком та візуальними спецефектами. Підготовка до нього тривала близько двох років. За цей час колектив устиг випустити кілька суперхітів та організувати феєричне live-show нового формату.

Під час двогодинної програми Антитіла виконають композиції з нового альбому «Hello» («ТDME», «Вірила», «Лови момент», «Lego», «Буде син»), а також зіграють кращі пісні зі старих платівок («Все красиво», «Люди, як кораблі», «БудуВуду»). Мегахіти та вибухова енергетика — це не все, чим здивує колектив.

Тарас Тополя та його команда презентують краще сценічне обладнання, яке здобуло найвищі нагороди на музичній виставці в США. Ексклюзивна напівкругла сцена вагою 68 тонн адаптується під усі концертні майданчики, щоб шанувальники максимально відчули глибину та філософію творчості артистів. Крім вражаючої сцени, хлопці порадують крутим звучанням. Потужна італійська акустика dBTechnologies VIO підірве стадіони та театри!

Купивши квитки, ти зможеш:

  • стати частиною неймовірного шоу, підготовка до якого тривала близько двох років;
  • заспівати улюблені хіти разом із багатотисячною армією шанувальників;
  • привітати колектив із десятиріччям та виходом мегапопулярної платівки;
  • довести, що твоє місто гідне приймати такі грандіозні концерти;
  • переконатися, що Антитіла — це більше, ніж музика!

Купуй квитки на сайті kasa.in.ua, приходь на концерт та відривайся під пісні, які співає вся країна! Виступ Антитіл в рамках туру 2020 у твоєму місті — унікальна подія, яку не можна пропустити!

Events in tour