БЕZ ОБМЕЖЕНЬ

БЕZ ОБМЕЖЕНЬ

“БЕZ ОБМЕЖЕНЬ” – український рок-гурт, заснований у Мукачеві (Закарпаття) в 1999 році. 

Протягом часу свого існування склад гурту неодноразово змінювався. Незмінним його лідером та вокалістом залишається Сергій Танчинець. Окрім Сергія зараз у склад гурту входять Олександр Адаменко (бас-гітара), Олексій Бережний (ударні), Андрій Радько (гітара) та Ігор Рибар (гітара).

Творчий доробок колективу налічує 4 студійних альбоми: “Underground” (2007), “#DИХАЮТОБОЮ” (2015), “5хвилин” (2017), “Буду з тобою!” (2018). 

У ранній період творчості гурт брав участь у концертах місцевого значення, а також у  різноманітних музичних конкурсах та фестивалях, паралельно створюючи нові пісні та удосконалюючи свою майстерність. У 2006 році музиканти підписали контракт з продюсером і “вийшли” на професійну сцену. 

У 2007 році “БЕZ ОБМЕЖЕНЬ” реформувались у “Without Limits” та випустили свій дебютний альбом “Underground”. Також вони презентували кліп з однойменною назвою, що вже у перші дні ротації став лідером у хіт-параді “М2О” на каналі “М1”. У 2013-му гурт повернув свою україномовному назву “БЕZ ОБМЕЖЕНЬ”.

Після привернення уваги широкої публіки колектив почав виступати з численними концертами на головних музичних майданчиках країни, взяв участь у багатьох міжнародних та вітчизних фестивалях (“Рок' N 'Січ”, “Октоберфест”,“KIEV BEER FEST”, “СХІД-РОК”, “Рок-Булава” та ін.) та став учасником вокального шоу “Х-фактор-7”. 

Зараз “БЕZ ОБМЕЖЕНЬ” активно продовжують свій творчий рух вперед. Також музиканти підтримують концертами українських військових в зоні АТО та беруть участь у різноманітних соціальних проектах.