Пан або пропав: створення нового альбому гурту "Бумбокс"

Пан або пропав: створення нового альбому гурту "Бумбокс"

Ми всі чекали на цейдень з нетерпінням...І ось, 12-го вересня у вигляді елетронного релізу вийшла перша частина студійного альбому колективу під назвою “Таємний код”. За два-три місяці музиканти планують випустити другу частину – “Рубікон”. Альбом, записаний в Україні, Франції та США, вперше в історії гурту складатиметься з понад 11 пісень. 

Альбом записувався рік, через насичений гастрольний графік, зміни у скаладі гурту, а також питання особистого характеру. Це справді стало рубіконом для кожного учасника команди. Чого ж нам очікувати від альбому “Таємний код”? Гострої лірики, текстів, що підіймають не одне соціальне питання та, безсумнівно, якісного звучання.

Вибір саме такої назви для нової платівки - "Таємний код: Рубікон" - вокаліст гурту Андрій Хливнюк пояснює тим, що цей альбом став його особистим рубіконом і там заховано таємний код, важливий для тих людей, які цей альбом створили й записали.

" Що ж таке рубікон? Це коли фактично довелося порушити закон, воювати з самим собою. Там вже або пан, або пропав. В принципі, ,,Зроби або помри'' — так можна назвати платівку.  Для мене це був рубікон багато в чому. В особистому житті, в творчості, в нових горизонтах — студійних, концертних. Збільшився склад, стрімко зростав організм під назвою "Бумбокс", - розповідає співак. 

"Бумбокс" - це гурт з величезним досвідом, але й до цих пір музикантам буває  "стрьомно" перед концертами.

"Це дуже гострі адреналінові ін’єкції, без яких жити потім не можеш", - так описує Андрій живі виступи.

Перед виходом на сцену кожен учасник гурту розминає м'язи, щоб уникнути будь-яких травмувань. Потім музиканти складають список пісень, які звучатимуть на концерті. І на сам кінець розважаються жартами аби відволіктись від нервування. Що відбувається далі, можна безпосередньо побачити на сцені. Кожен концерт "Бумбокс" - це драйвово, соціально, якісно та незабутньо!

Отож, 21-го та 22-го листопада не пропусти нагоду першим послухати наживо нові композиції гурту!

Related Articles