About the event

«Варшавська мелодія» у Черкасах!

Запрошуємо тебе на фантастичну подію – виставу під назвою «Варшавська мелодія», яка відбудеться 18-го березня 2021-го року в Палаці Культури "Дружба народів". Подаруй собі незабутнє свято!

Постановка, створена за мотивами п'єси Леоніда Зоріна, десятки років не сходить з театральних підмостків, залучаючи тисячі вдячних глядачів. Популярність вистави продовжує зростати, бо свідчить про високий рівень акторської майстерності артистів і актуальності піднімаються в постановці тем.

Сьогодні «Варшавська мелодія» - це шедевр, створений завдяки чудовій режисурі за участю великої актриси і її талановитих партнерів. Це щира і хвилююча історія драматичних відносин винороба Віктора і польської студентки Гелі. Це розповідь про любов, яка не принесла молодим людям щастя. Але зустріч через 40 років знову може змінити долі героїв. Чи станеться це? А може, Геля вже знайшла свою долю? І чи будуть відповіді на всі складні питання у виставі? Приходьте і самі все дізнаєтеся. Фінал не залишить байдужим.

Тривалість вистави без антракту - 1 година 50 хвилин.

3 причини відвідати постановку «Варшавська Мелодія» у Черкасах:

  • «Варшавська мелодія» вже багато років поспіль збирає незмінні аншлаги.
  • Чудова Ада Роговцева називає роль у виставі головною подією у своїй акторській біографії.
  • Зворушлива історія любові нікого не залишить байдужим.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на виставу «Варшавська мелодія» 18-го березня 2021-го року у Черкасах - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Recommended