Концертний промо-тур НАОНІ з проектом «Гуц and Roll» (Чернівці), Chernivtsi - concert tickets September 21, 2021

NAONI concert promotional tour with Guts and Roll project

21 september 2021 | 19:00
290 – 1290

About the event

НАОНІ Оркестра в Чернівцях!

21 вересня 2021 року в Літньому театрі відбудеться концерт  НАОНІ Оркестра, який  презентує нову програму «Гуц and Roll. Найкращі інструментальні хіти сучасних українських композиторів».

На вас чекає справжній вибух яскравих музикальних емоцій та захоплення від професійного виконання артистів Національного академічного оркестру народних інструментів України, які підкорили своїми виступами всі провідні світові сцени. Тепер ви маєте унікальну нагоду почути твори сучасних українських композиторів, написані у стилі джаз, рок і фолк. А ще музиканти підготували нові аранжування улюблених народних пісень. “Гуцулка Ксеня” і “Ой, у лузі червона калина” - це лише кілька позицій двогодинної концертної програми, яка здивує своєю експресією.

Концерт з програмою “Гуц and Roll”

Саме так буває, коли традиційне звучання талановито поєднується з сучасними динамічними ритмами! І це не випадковість, адже НАОНІ сім разів перемагав у шоу “Битва оркестрів”, не тільки в Україні, але і за її межами. Народна інструментальна музика для НАОНІ - це не межа, а тільки початок. Колектив виконує музику інших народів світу, класичні та популярні твори і саундтреки до кінокартин.

Завдяки НАОНІ ви відкриєте для себе усю палітру народних інструментів і неймовірне багатство їх звучання. Багаторічний художній керівник і диригент оркестру Віктор Гуцал зробив НАОНІ піонером музичних інновацій в Україні. За плечима музикантів чимало сучасних несподіваних проектів та співпраця з зірковими артистами. ONUKA, Олег Скрипка, Руслана, Джамала - далеко не всі імена, які увійшли до цього довгого переліку. Запрошуємо вас на свято музики і професіоналізму!

Щоб потрапити на концерт НАОНІ в Чернівцях, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ще більше концертів в афіші Чернівців шукайте на нашому сайті.

На який цікавий концерт піти у Чернівцях? На виступ НАОНІ!

  1. Нова концертна програма
  2. Несподівані аранжування
  3. Музика сучасних українських композиторів

Авторські твори концерту написали  композитори:

  • Андрій Шусть
  • Юрій Шевченко
  • Іван Тараненко
  • Сергій Бедусенко
  • Ігор Юзюк
  • Борис Севастьянов
  • Віктор Дмитренко та інші

Концерт відбудеться за підтримки Українського культурного фонду.

Recommended