Stepan Giga, Chernivtsi - concert tickets October 9, 2020
220 – 390

About the event

Степан Гіга в Чернівцях!

Визначний естрадний співак та композитор, Народний артист України, член Національної ліги композиторів України Степан Гіга 9 жовтня 2020 року дасть грандіозний концерт в Чернівецькій обласній філармонії в рамках туру, присвяченого до свого 60-річчя.

Роки ідуть, виростають покоління, старіють артисти, а музика залишається живою і вічно молодою. Саме такою є музика Степана Гіги. Народився композитор в 1959 році в селі Білки на Закарпатті. Ще з малку захоплювався піснею та мав не абиякий інтерес до музики та співу. Згодом вступив майбутній артист до Ужгородського музичного училища, а потім підкорив хлопець і Національну академію музичних наук України імені Петра Чайковського.

Свій творчий шлях почав Степан солістом в той час шалено популярного ВІА «Стожари», що існував при Чернігівській філармонії. Згодом музикант заснував джаз-рок гурт «Бескид» та гурт «Друзі мої», з яким артист працює й досі.

В 90-х Степан Гіга заснував власну студію звукозапису «GIGARecords», почав займатися сольною кар’єрою і як наслідок випустив перший сольний альбом «Друзі мої», який став надзвичайно популярним. З того часу Степан Петрович сміливо та впевнено рухається своєю дорогою та радує нас чудовими душевними композиціями про любов, розлуку, релігію, звичаї, буденне життя. Творчість співака дуже близька для багатьох людей, бо хто ж не хоча б один раз у житті з цим не зустрічався. А ми лише маємо поважати та дякувати за творчість цьому великому артисту, на піснях якого підростало далеко не одне покоління українців.

5 причин піти на концерт Степана Гіги в Чернівцях:

  1. Привітати артиста з річницею ювілею та щиро подякувати за творчість теплими обіймами;
  2. Поспівати разом таких улюблених та добре знайомих пісень як «Яворина», «Друзі мої», «Дорога до храму», «Я поклав своє кохання на вівтар», «Біла вуаль», «Любов та сон», «Чорні троянди» ну і звісно ж його шлягер «Цей сон, цей сон»;
  3. Відпочити від усіх справ та трохи розважитись, поблукати в просторах української пісні;
  4. І не забудьте про «Третій тост» та «Келих до дна»;
  5. Отож, не зволікай, прийди на концерт, подаруй свято собі та своїм близьким! Разом з маестро для ваш також співатимуть: гурт «Друзі мої», Квітослава Гіга та Степан Гіга-молодший.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб придбати квитки на концерт Степана Гіги 9 жовтня 2020 року в Чернівцях  — онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення, вибирай зручний спосіб оплати та доставки:

  • сплати банківською карткою та отримай e-ticket на e-mail;
  • замов кур'єрську доставку або послуги «Нової пошти», сплативши вказану вартість при отриманні;
  • забронюй квиток та оплати готівкою в нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua — твій квиток у нас!

Recommended