"With Love for You" Bukovina Orchestra, Chernivtsi - concert tickets March 5, 2020

"With Love for You" Bukovina Orchestra

05 march 2020 | 18:30

About the event

Оркестр «Буковина» в Чернівцях!

Жителі та гості міста Чернівці! Оркестр «Буковина» зі святковим концертом «З любов’ю для вас» 5 березня 2020 року виступить у залі Чернівецької обласної філармонії імені Дмитра Гнатюка.

Естрадно-духовий оркестр «Буковина» за короткий період зумів піднятися до вершини творчого визнання і майстерності. Велике різноманіття концертних програм та багато виступів перед різним контингентом глядачів. Виступи хору «Буковина» не залишають байдужими нікого, адже в єдиній гармонії з музикантами оркестру виступають солісти-вокалісти, бек-вокал та шоу-балет філармонії.

Завдяки незвичним інтерпретаціям, яскравим і самобутнім традиціям виконання, колектив зміг прорватися до визнання та зайняти неординарне місце в сучасному творчому осередку Буковини. Керівником та головним диригентом хору є заслужений працівник культури України Георгій Новаківський.

Професіоналізм колективу настільки досконалий, а в музику вкладено стільки тепла і душі, що не дивно, чому з таким захопленням численні слухачі вітають кожен номер музикантів. Зустріч з колективом естрадно-духового оркестру «Буковина» – завжди свято.

3 причини піти на концерт оркестру «Буковина» в Чернівцях:

  1. Чудова нагода вишукано провести вечір та помилуватися творчістю професіоналів своєї справи -  оркестру «Буковина», який підготував для вас святковий концерт «З любов’ю для вас»;
  2. Отримати естетичне задоволення та на якийсь час «віддати себе» справжньому музичному мистецтву;
  3. Духовний оркестр «Буковина» під керівництвом Георгія Новаківського зробить ваш вечір по-особливому величним та неповторним.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт оркестру «Буковина» 5 березня 2020 року в Чернівцях - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською картою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Recommended