About the event

Надія Мейхер із концертом у Дніпрі!

Любий слухачу, запрошуємо тебе до Дніпровського театру драми і комедії на неймовірно відверту подію – концерт під назвою «Feelings» неперевершеної Надії Мейхер, який відбудеться 12 листопада 2020 року.

«Feelings» (в перекладі з англ. «почуття») – це власна музична програма у акустичній формі, створена Надією, аби поділитись з тобою її улюбленими світовими хітами у оригінальному прочитанні, а також  особистими віршами. Твори звучатимуть на різних мовах світу: італійській, англійській, іспанській та французькій. На тебе очікує дивовижне сплетіння жанрів: від популярних пісень, романсів до оперних арій.

Зокрема, до концертної програми увійдуть наступні твори: «Не отрекаются любя», «Мохнатый шмель», «А если бы ты был богом», «Монолог», «Besame mucho», «Caruso» , «Habanera», «Malade», «Mon mec à moi»,  «New York, New York», «Feelings» та ін.

5 причин піти на акустичний вечір Надії Мейхер у Дніпрі:

  1. Гарна нагода провести вечір наодинці з коханою людиною або ж у компанії друзів у неймовірній атмосфері творчого акустичного вечора.
  2. Талановита Надія Мейхер зачарує тебе своїм майстерним виконанням, ексклюзивними образами та щирістю почуттів.
  3. Ти почуєш  наживо всесвітньовідомі хіти абсолютно по-новому.
  4. Приємним сюрпризом стане музичний супровід одного з найкращих музикантів сучасного музичного простору.
  5. Почути та поспілкуватись із креативною, легендарною постаттю України – Надією Мейхер – це можливість, яку не можна змарнувати.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт «Feelings» 12 листопада 2020 року у Дніпрі - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

 

 

 

 

Recommended