Two anecdotes for dinner

01 february 2020 | 19:00

About the event

Вистава «Два анекдоти на вечерю» у Дніпрі!

Любі жителі та гості міста Дніпро, щиро запрошуємо вас на неймовірну подію – виставу за творами А.П. Чехова під назвою «Два анекдоти на вечерю», яка відбудеться 1 лютого 2020 року у Державному театрі опери та балету.

Вистава «Два анекдоти на вечерю» - це оригінальна постановка, яка прийдеться до смаку кожному глядачеві. Це емоційне та чуттєве дійство, ролі в якому виконують відомі талановиті актори театру і кіно, перенесе тебе у світ різних за сюжетом подій, але з однією і тією ж розв’язкою.

Вражати тебе акторською майстерністю у цей вечір будуть Лілія Ребрик ( в ролі Наталії Степанівни Чубукової), Юрій Горбунов (Іван Васильович Ломов), Ольга Сумська (Олена Іванівна Попова), Віталій Борисюк (Григорій Степанович Смірнов) та Олексій Вертинський (ведучий, Лука, Степан Степанович Чубуков).

Режисером-постановником комедії став  заслужений діяч мистецтв України В’ячеслав Жила.

В основі комедії «Два анекдоти на вечерю» лежить переплетення історій, написаних Чеховим - «Ведмідь» і «Пропозиція».

У п'єсі «Ведмідь» розповідається про вдову, яка сумує за покійним чоловіком. Раптово до молодої жінки приїжджає власник сусіднього маєтку. Він вимагає повернути борги покійного чоловіка. Через тимчасову відсутність управителя, поміщиця пропонує незваному гостю почекати день-другий. Але сусід влаштовує скандал і вирішує залишитися в будинку, поки не буде повернено борг. Розгорається неабияка сварка, яка тягне за собою дуель. Не вміючи користуватися зброєю, поміщиця просить гостя навчити її стріляти. А далі події набирають непередбачуваних обертів. Між двома скандалістами виникає трепетне почуття закоханості. Через комедійний текст Чехов намагався донести до читачів найважливішу істину: в житті необхідно цінувати вірність, молодість, енергію і любов. У фіналі глядача очікує сюрприз. Ніхто не знає, чого очікувати від кінцівки історії, яка дивно сплітається з ще однією відомою драмою письменника «Пропозиція».

5 причин відвідати театральну постановку «Два анекдоти на вечерю» у Дніпрі:

  1. На дві години поринути у фантастичний та захоплюючий світ театру, насолодитись бездоганною грою акторів та оригінальністю сюжетної лінії.
  2. «Два анекдоти на вечерю» іскрометно, зворушливо та з тонким почуттям гумору розкажуть вам про головне почуття між людьми – кохання.
  3. Прийшовши на одну виставу, ти матимеш змогу подивитись одразу дві абсолютно несхожі одна на одну історії, які реалістично розкажуть про життєві ситуації, у які міг би потрапити кожен із нас, хто хоч раз був закоханий.
  4. Гарантовано: амурні історії, каскадерські трюки, стрільба, поцілунки та обійми не залишать тебе байдужим до того, що відбувається під час постановки.
  5. Ця вистава навчить тебе вірити в безумовність почуттів закоханих та близьких людей. На дві години ти ніби потрапиш у вир ніжних хмаринок та купідонів, адже, як кажуть, шлюби укладаються на небесах!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на театральну комедію «Два анекдоти на вечерю» 1 лютого 2020 року в Дніпрі - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Recommended