About the event

Вистава «Собаче серце» у Дніпрі!

Дорогі мешканці та гості міста Дніпра, запрошуємо вас на чудову виставу «Собаче серце» режисера Валерія Золотухіна за відомим романом Булгакова. Показ вистави відбудеться 18-го лютого 2020-го року у Дніпровському академічному театрі драми і комедії.

Повість, що була написана Булгаковим ще у 20-их роках минулого століття, залишається неабияк актуальною й у наш час: квартирні питання, атмосфера невдоволеності, що керує людьми, розруха в головах та оселях.

Однак, вистава Золотухіна «Собаче серце» доволі відрізняється від оригіналу. Скажімо, вже на самому початку вистави режисер використовує епіграф, який дає зрозуміти, що у виставі не буде рюмсання ні за пролетаризмом, ні за імперією. Глядачу нагадують слова Нострадамуса, що виникне новий Вавилон - огидний, духовно спустошений. І це буде продовжуватися 70 років і 7 місяців, і загинуть три юнаки, один із них - іудей. Жодна імперія не вічна.

«Для мене основний пафос «Собачого серця» полягає у відповідальності вчених. У виставі Преображенський виголошує монолог, якого у фільмі взагалі немає. Він каже, що «любая баба может родить такого человека». І коли зараз усі говорять про клонування, коли англійці заявили, що вони співставляють генетичний код від трьох батьків - у людини троє батьків! Ви можете собі таке уявити! Скільки б ми не говорили про відповідальність науковців - людина буде небезпечною, і її не зупиниш. Для чого клонувати, коли «любая баба может родить такого человека!» Ось у чому актуальність», - викладає Валерій Золотухін основну ідею свого спектаклю.

3 причини піти на виставу «Собаче серце» у Дніпрі

Перш за все, слід сказати, що постановка «Собаче серце» - це подія, яку справжні естети театрального мистецтва і шанувальники творчості геніального режисера Валерія Золотухіна просто не можуть пропустити!

Вистава «Собаче серце» гарантовано вразить та підкорить тебе своєю актуальністю. Тут майстерно переплелись містичний почерк Булгакова, геніальність режисера Валерія Золотухіна, сучасний погляд та неперевершена гра акторського складу.

Це прекрасна нагода провести гарний вечір з друзями чи рідними та по-справжньому насолодитись театральною атмосферою, отримати багато питань для роздумів, поринути у, здавалось би, містичний, але такий актуальний світ, що зображений у цій постановці.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на виставу «Собаче серце» 18-го лютого у Дніпрі - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;

скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;

бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Recommended