Eros Ramazotti

Eros Ramazotti

Eros Ramazotti - італійський співак і композитор. Один з найбільш популярних італійських співаків, відомий не тільки в англомовних країнах Європи, а й в іспаномовних країнах, оскільки більшість своїх альбомів він випустив на італійській та іспанській мовах.

З 1984 року Рамазотті випустив 11 студійних альбомів, один міньйон, три збірки, три концертні альбоми, а також 46 синглів, кожен з яких мав високі місця в чартах багатьох європейських країн, а також в Південній і Центральній Америці.

Рамазотті продав більше 100 мільйонів записів за свою довгу кар'єру. Виконавець співав в дуетах з такими іменитими артистами, як Шер, Тіна Тернер, Андреа Бочеллі, Петсі Кенсит, Адріано Челентано, Джо Кокер, Анастейша, Лучано Паваротті, Рікі Мартін і з багатьма іншими.

Міжнародний успіх вперше прийшов до Рамаццотті в 1993 році, після випуску альбому «Tutte storie», з яким йому вдалося увійти до п'ятірки кращих в багатьох країнах. Після збору шести мільйонів копій з продажів альбому «Tutte storie» в 1994 році він уклав договір з BMG International.

Успіху виконавця значно сприяє його унікальний високий голос.