Morphine Suffering

15 march 2020 | 19:30

About the event

«Morphine Suffering» у Хмельницькому!

Один з найяскравіших представників української метал-сцени гурт «Moprphine Suffering» 15 березня 2020 року дасть концерт в арт-кафе «Диканька». Ці хлопці потішать тебе справжнім «убивчим» концертом, якісним саун доми та готові дати тобі порцію справжнього кайфу!

«Morphine Suffering» -команда, без якої не обходиться жоден масштабний open-air в Україні. Вони збирають повні зали та запалюють фестивальні dark-stage, виступали на таких фестивалях як «Atlas Weekend», «Файне місто», «ZaxidFest», «Woodstock Ukraine», «Бандерштат», «Тарас Бульба», та зібрали численну аудиторію шанувальників у всіх регіонах України. Їх треки можна знайти навіть в плейлистах слухачів, які не є прихильниками тяжкої музики, а тексти їх розбирають на цитати.

Завдяки наполегливій праці та любові до своєї справи. Виступали на розігріві у зірок світової метал-сцени, зокрема «Eskimo Callboy», «Defiler Dreamshade», «Asking Alexandria», «Dead By April», «Parkway Drive» та випустили 4 платівки з дуже атмосферним та якісним матеріалом, які тепло сприйняла публіка численних прихильників важкої музики. Їх композиції надзвичайно ідейні та багаті на символіку, розповідають про труднощі, з якими зустрічається кожен з нас на життєвому шляху та їх вирішення, пошуки свого «я» та «своє місце» у суспільстві, адже гасло їх творчості «Краще жити, а не бути!»спонукає на подвиги та підкорення нових життєвих вершин.

Музика хлопців насичена важкими гітарними рифами, але спонукає до сміливих дій та рішень, адже музиканти переконані, що яким би важким не було завдання, яке «підкидує» доля,його обов’язково можна вирішити і потрібно це робити будь-яким шляхом!

5 причин піти на концерт «Morphine Suffering» в Хмельницькому:

  1. Гурт вдається до творчих експериментів зі стилями, поєднюючи елементи drum'nbass та trance з важким звучанням, характерним для металкору, а вдеяких композиціях звертаються «морфіни» і до класичних інструментів.
  2. У 2014 році «Morphine Suffering» визнали найкращим метал-гуртом року в Україні на конкурсі «The Best Ukrainian Metal Act»;
  3. У тебе є крута можливість відірватись на повну та зробити свій вечір особливим, насиченим та драйвовим, візьми своїх друзів та вривайся у «пекельний слем»;
  4. На своїх виступах музиканти віддаються публіці на повну та «запалюють» серця шанувальників, роблять справжню ейфорію!
  5. Ти не можеш пропустити такий концерт, тому бери квитки, поки не пізно і приходь!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт Morphine Suffering 15 березня 2020 року в Хмельницькому - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами "Нової пошти", та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Recommended