In Strum Fest

InStrum Fest - фестиваль інструментальної і симфонічної музики. 14-16 лютого фестиваль відбудеться в Чернівцях на День всіх закоханих. InStrum Fest Chernivtsi створює святкову атмосферу та занурює у романтику музики та чернівецької архітектури.

InStrum Fest Chernivtsi запрошує найкращих виконавців зі всієї країни на цікаві надихаючі локації. Серед хедлайнерів фестивалю Андрій Соловйов, автор цьогорічної версії гімну України на День Незалежності. На фестивалі він представить свою авторську програму, в якій ми побачимо його ліричну сторону. 

Особливу увагу цей фестиваль приділяє українській бандурі, яка не тільки продовжує традиції, але й активно трансформується та стає все більш сучасною. В рамках фестивалю відбудеться майстер-клас для музикантів від бандуриста-новатора Георгія Матвіїва.

На InStrum Fest Chernivtsi буде можливість почути не тільки відомих зірок, а відкрити для себе найкращих місцевих виконавців.

Крім великих концертних виступів інструментальна музика буде лунати і в камерних закладах Чернівців. Місто об’єднає музикою та любов'ю всіх без обмежень!

Events in tour