Хор ВЕРЬОВКИ "Різдво іде по світу" Івано-Франківськ - квитки на концерт 16.01.2018

About the event

«Різдво іде по світу»: яскравий святковий концерт Хору імені Григорія Верьовки в Івано-Франківську

Усього за місяць засніжене Прикарпаття зустрічатиме великий гурт колядників - Національний заслужений академічний український народний хор України імені Г.Г. Верьовки, який поспішає до Івано-Франківська з новою концертною програмою «Різдво іде по світу». Всесвітньо відомий колектив виступить 16 січня 2018 року на сцені драматичного театру ім. Івана Франка.

Хор Григорія Верьовки – наша національна окраса та гордість

Всесвітньо відомий Хор імені Григорія Верьовки вже 75 років поспіль чарує своїх шанувальників чудовим багатоголоссям, самобутністю і довершеною музикальністю. У його арсеналі – понад 1000 творів, чуттєве й емоційне виконання яких у різних куточках світу принесло колективу заслужене визнання. Нестримне прагнення до самовдосконалення і розвитку допомагає йому дивувати своїх прихильників щораз новими цікавими проектами.

Аби привернути увагу до того, що ми почали забувати і, на жаль, втрачати, - до українських фольклорних традиції, а зокрема до обрядових пісень різдвяного циклу - колядок і щедрівок, Хор імені Григорія Верьовки підготував нову програму. Цього разу виконавці відійшли від стандартів і створили ексклюзивний проект, у якому поєднані автентика народнопоетичних творів з новітніми технологіями.

Мешканці Івано-Франківська очікують на святковий сюрприз

Тож якщо Ви готові до несподіваних експериментів, тоді не зволікайте з купівлею квитків на концерт Хору імені Григорія Верьовки в Івано-Франківську! Усі, хто побуває на концерті “Різдво іде по світу” , матиме унікальну можливість насолодитись неймовірним видовищем. Сучасні декорації, яскраві відео-ефекти, колоритні етнічно-фольклорні композиції та автентичні вокально-хореографічні постановки перенесуть Вас у різдвяну казку, у затишну оселю, де дзвінко звучить колядка, де панує мир, злагода та любов, де люди живуть у достатку та щасті, де сусіди шанують один одного і допомагають в усьому, де є місце диву і де мрії дуже швидко стають реальністю.

Відчуйте магію найбільшого зимового свята! Відвідайте різдвяний концерт Хору імені Григорія Верьовки в Івано-Франківську!

Хор імені Григорія Верьовки приготував івано-франківцям чудовий різдвяний подарунок - музичний вечір у теплому родинному колі. Відчуйте безмір любові та добра, радості і щастя! Помріймо разом про достаток і мир для кожного з нас, для кожної родини й усієї України! Адже в Різдвяні та Новорічні свята всі мрії збуваються!

Різдво вже не за горами… Поспішіть придбати квитки на концерт Хору імені Григорія Верьовки, допоки передсвяткова суєта Вас цілком не захопила!

Запросить своїх друзів та кумів! Організуйте собі та своїм близьким найкраще різдвяне святкування, відвідавши концерт Хору імені Григорія Верьовки в Івано-Франківську! Замовте квитки онлайн! Це дозволить Вам зекономити дорогоцінний час! І не забувайте, що в касах міста також очікують на Ваш візит!

Recommended