Vasil Popadyuk, Ivano-frankivs'k - concert tickets May 11, 2021

Vasil Popadyuk «Рapa Duke Band»

11 may 2021 | 19:00
300 – 350

About the event

Василь Попадюк з концертом в Івано-Франківську!

Запрошуємо тебе на неймовірну подію – сольний концерт музиканта Василя Попадюка та його PAPA DUKE BAND, який відбудеться 11-го травня 2021-го року у ККЗ Арена-центр.

Скрипаль - віртуоз, заслужений артист України Василь Попадюк повертається в Україну з Канади, щоб разом з талановитим музичним колективом виступити з новою програмою для любителів музики в стилях world music, latino, gypsy і jazz на столичній терасі.

Талантом Василя захоплюються перші особи іноземних держав, дипломати і бізнесмени, багаті й знамениті, досвідчені музиканти, колеги і нові слухачі. В Іспанії його називають «живим нервом», «маестро - скрипка», в Америці «золота скрипка», а в Канаді «сучасним Паганіні». Їм захоплюється і пишається українська діаспора американського континенту.

Його сьогоднішній репертуар і стиль виконання називають World Musiс. Цінуючи класику, Василь найбільше любить національну музику, зокрема гуцульську. В ювілейному альбомі вокаліста «Deep Purple» Ian Gillan грає скрипка світового віртуоза Василя Попадюка.

Теплий вечір і прекрасна музика від «сучасного Паганіні» - Василя Попадюка!

3 причини піти на концерт Василя Попадюка у Івано-Франківську:

  • Це унікальна нагода наживо послухати гру одного із найталановитіших скрипалів сучасності (недарма Василя називають «сучасним Паганіні»). У його руках скрипка оживає та створює неповторні музичні полотна, які огорнуть своїм теплом та оригінальністю кожного гостя на терасі.
  • Протягом виступу для тебе лунатимуть інструментальні композиції різних жанрів та настроїв, тому кожен знайде собі щось до вподоби.
  • Це чудова нагода провести фантастичний вечір. Приходь сам, бери друзів, близьких, кохану половинку та насолоджуйся якісною музикою наживо!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт Василя Попадюка та PAPA DUKE BAND 11-го травня 2021-го року у Івано-Франківську - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Recommended