About the event

22 березня на сцені Національного драматичного театру ім. Івана Франка відбудеться великий концерт  Волинського народного хору з програмою "Вперед, Соколи" на підтримку ЗСУ!

Волинський державний академічний український народний хор було засновано в м. Луцьку при Волинській обласній філармонії в 1978 році. Одним із організаторів та першим художнім керівником колективу був композитор, народний артист України А. М. Пашкевич. З 1989 по 1993 роки колектив працював під керівництвом відомого балетмейстера, заслуженого артиста України А. І. Іванова. З 1989 року головним диригентом, а з 1993 року і художнім керівником Волинського народного хору є заслужений діяч мистецтв України, лауреат обласної мистецької премії ім. І. Стравінського Олександр Стадник. В основному складі колективу - близько 80 артистів з вищою базовою освітою, серед яких 5 заслужених артистів України та один заслужений діяч мистецтв України.

За час існування Волинський народний хор провів близько 3500 концертів як в Україні, так і за її межами. Волинський народний хор успішно гастролював та став лауреатом багатьох Міжнародних фольклорних фестивалів та конкурсів, які проходили в м. Рибнік (1997р.), м. Ольштин (1999, 2000 рр.), м. Кенштин (2001р.), м. Мронгово (2001р.), м. Руда Шльонська (2001р.), м. Грубешів (2001р.) в республіці Польща, а також на "Поліському літі з фольклором" (м. Влодава, 1996р.) та на Міжнародному фестивалі українського фольклору "Берегиня" (м.Луцьк, 1998р.).

Волинський народний хор гідно представляв українське професійне народне мистецтво під час днів культури України в Естонії (1996р.) та на Міжнародному фестивалі мистецтв "Слов'янський базар у Вітебську" (2001 р.). В жовтні 1999 року з великим успіхом пройшли концерти колективу в близько 20-и містах Канади та США. В 1997 році чоловіча група Волинського народного хору, відома як камерний хор "Волинь" стала лауреатом Міжнародного музичного фестивалю в м. Відень (Австрія), а в 1998 р. успішно гастролювала містами Північної Італії.

Державний академічний Волинський народний хор — це молодість і краса українського народного мистецтва та високопрофесійна майстерність виконання. Це заповнені концертні зали, та щирі оплески, це успіх як в Україні, так і в багатьох країнах світу.

І не забувайте, ми обов‘язково переможемо!

Адже частину коштів від продажу квитків буде спрямовано на підтримку справжніх наших героїв, які невпинно знищують зло – бійців ЗСУ, завдяки яким буде можливий цей вечір!

Recommended