IVO BOBUL

Співак, чий голос не сплутаєш із жодним іншим, адже він заворожує і надихає, дозволяє поринути у справжнє почуття насолоди та з перших звуків його пісень умить поринути в атмосферу романтики… Іво Бобул – гордість і талант української естради, улюбленець жінок не тільки в Україні, але далеко за її межами. Щирий, відвертий і справжній…

Уже понад чверть століття народний артист України Іво Бобул був, є і залишається улюбленцем публіки. У своїй пісенній творчості маестро філігранно поєднує музику і слова, вкладає у них душу та залишається вірним самому собі. Тож і не дивно, що впродовж кількох десятків років його пісні незмінно займають особливе місце на українській естраді та у серцях шанувальників його творчості.

Шлягери Іво Бобула «Місячне колесо», «Душі криниця», «На Україну повернусь», «Якщо любиш, кохай», «Скрипалю» та інші не раз звучали і звучатимуть на різних заходах в усіх куточках України. У творчому доробку композитора не лише авторські пісні, а й перли світової класики. Однак у виконанні Іво Бобула вони щоразу набувають особливо проникливого звучання та сягають найвіддаленіших куточків людської душі. Серед найвідоміших, зокрема, - «Пам’яті Карузо», «Yesterday», «Luna Tu», «Liberta» та багато ін. «Бо ти - одна»: 20 жовтня Іво Бобул поділиться з львів’янами сокровенним

Уже незабаром народний артист України Іво Бобул зустрінеться зі своїми шанувальниками, аби представити нову концертну програму під назвою «Бо ти - одна». Маестро української сцени виконає не тільки добре знані та зовсім нові хіти, а й вразити публіку оригінальними творчими рішеннями – несподіваними дуетами, кавер-версіями відомих світових хітів і проникливим звучанням свого голосу!

Золоті хіти у виконанні незрівнянного Іво Бобула стануть натхненням для Вашого осіннього настрою і мотивацією до нових досягнень!