JAZZ IN LOVE

Концерт "Jazz in Love" у Львові!

8-го березня 2021-го року в 17:00 і 19:30 проект Shockolad запрошує на весняний концерт "JAZZ IN LOVE" в театр імені Марії Заньковецької!

Музика, яка буде лунати буде пронизана відчуттями весни та одного з найцінніших почуттів даного людству, почуття, завдяки якому людина є людиною у всіх найширших значеннях цього слова - Любові! Любові один до одного, любові до життя, любові до музики.Музика нагадує нам, що ми живемо для любові.

Музиканти будуть творити джазову музику, яка зароджена з любові до імпровізації - найкращі хітові джазових мелодії

Лідерами Shockolad є одні з найяскравіших джазових музикантівУкраїни та східної Європи Гнидин Ігор та Анастасія Літвінюк до них доєднаютьсябасист Андрій Кохан, яскрава вокалістка Юлія Швед, та оригінальний голос від Пола Комолафе з Нігерії

В концерті будуть об’єднаніяк світові сучасні джазові хіти у власнихаранжуваннях Shockolad , так і українські ретро пісні в оригінальних джазових інтерпретаціях. Пісні про любов, джазові стандарти та і shockoladівський авторський етноджазовий грув. Обєднання творів які зародились у відчутті любові, сучасні джазові хіти, сучасні популярні світові хіти, українські ретро пісні в джазових аранжуваннях та сучасний авторський етноджаз.

Запрошуємо всіх зануритись у відчуття весни,зародження Любові!

3 причини піти на концерт Shockolad з програмою «Jazz in Love» у Львові:

  • Це прекрасна нагода провести музичний атмосферний вечір разом із коханою людиною, поринути у магію любові та трепетність романтичної пісні.
  • У цей вечір на тебе чекає фантастичний джазовий перформанс від справжніх майстрів своєї справи! 
  • «Jazz in Love» - це глибоко, драйвово та без підробних емоцій про найпрекрасніше почуття, властиве людині - кохання!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на джазовий концерт «Jazz in Love» 8-го березня 2021-го року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!