About the event

Улюблена вистава українців “Ніч перед Різдвом”  у Житомирі

Головну музичну казку Різдвяної ночі з її неймовірними дивами від режисера-постановника Андрія Бакірова покажуть у Житомирі. 

Музична комедія «Ніч перед Різдвом» у виконанні Чернігівського облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка – це дивовижна енергетика сценічного дійства, колоритні образи, створені яскравим акторським ансамблем. На сцені буде майже вся трупа театру та близько 20 учасників оркестру!

У сучасному, надзвичайно креативному прочитанні режисером-постановником Андрієм Бакіровим однойменної повісті Миколи Гоголя - химерно переплелися давні легенди й картини життя тогочасного українського села, фантастичне і комічне.

Красива комедійна казка для дорослих з першого прем’єрного показу у грудні 2015 року і до тепер знову й знову завойовує симпатії дедалі ширшої глядацької аудиторії в Україні та за її межами. І хоча багато театрів ставлять цей шедевр – найбільше нагород та народної любові саме у цієї постановки.

Яких тільки нагород немає у цієї вистави: Гран-прі  V-го Міжнародного Фестивалю Українського Театру “Схід – Захід”(Краків); Переможець Першого Всеукраїнського театрального фестивалю “СвітОгляд” (м.Сєвєродонецьк) “За краще пластичне рішення”, перемога на XXI Міжнародному театральному фестивалі “Біла вежа” у Бресті як “Кращий акторський ансамбль” та ін.

За мотивами повісті Миколи Гоголя (діалоги Михайла Старицького).

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на виставу "Ніч перед Різдвом" 27 лютого 2022 року у Житомирі - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Recommended