КЕЙКО МАЦУЇ ВІДІГРАЄ КОНЦЕРТ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКУ

Можливо, ви вперше чуєте ім’я Кейко Мацуї, та серед справжніх поціновувачів джазу – це зірка першої величини. Якщо ви хочете долучитись до високої культури, то настав час це зробити, адже в Україну завітає ця відома японська піаністка та композитор.

ДЕКІЛЬКА СЛІВ ПРО ЖИТТЯ ТА ПЕРШІ КРОКИ У МУЗИЦІ

Кейко Мацуї почала займатись музикою ще з дитинства. До речі, за японським звичаєм її віддали на піаніно в перший червень після 5-річчя, щоб обране заняття слало справою всього життя.  

Їй судилося стати кращою студенткою Музичного фонду Ямаха, завдяки чому вона змогла втілити свою мрію в життя. Спочатку Кейко Мацуї випав шанс записати музичну композицію до кінокартини. Пізніше з'явилася її власна джазова група Cosmos, а 1999-й рік ознаменувався для юної піаністки отриманням звання кращої джазової виконавиці на церемонії Oasis Awards.

Сьогодні піаністка багато подорожує, а свої враження від мандрів виливає в музиці. В її творчому багажу вже 20 альбомів і весь світ, що закоханий в її музику. До речі, її у свій час надихали та захоплювали Chick Corea, а також композиції Стіві Вандера, Сібеліуса та Рахманінова.

СТИЛЬ

Стиль, в якому грає Кейко Мацуї, зазвичай називають «сучасним джазом» або навіть  «сучасною музикою для дорослих», але великий талант неможливо втримати в рамках, тому крім джазових інтонацій в її творчості відчувається нью-ейдж, класична музика, іноді рокові нотки.

Незважаючи на універсальність музики Кейко Мацуї, її неможливо сплутати ні з ким  іншим. Нестандартність і ексцентричність композицій досягається завдяки вишуканим аранжуванням, що створюються за допомогою безлічі інструментів. Серед них особливо варто відзначити сякухати – японську флейту, на якій, до речі, грає чоловік Кейко. Саме поєднання сильного і, одночасно, ніжного ненав'язливого звучання цих інструментів визначає винятковість і красу її композицій.

А ми нагадаємо, шо вже 11 березня Кейко Мацуї відіграє концерт у Дніпропетровську.

Квитки: http://kasa.in.ua/keiko-matsui-dnipropetrovsk