Independence Day of Ukraine in Kyiv Rus Park

24 august 2019 | 10:00

About the event

День Незалежності України в «Парку Київська Русь»

24, 25 і 26 серпня Древній Київ у Князівстві Київська Русь («Парк Київська Русь») запрошує на грандіозне святкування Дня Незалежності України. На гостей чекає яскрава шоу-програма на історичну тематику, кінно-трюкові виступи, слов'янські забави та захоплюючі майстер-класи, смачні страви з багаття, прогулянки на конях і ще багато цікавого з життя Київської Русі.

З 24 по 26 серпня на гостей чекає не тільки життя середньовічного міста, а й безліч розваг і насичена розважальна програма на історичну тематику за участю десятків унікальних породистих коней.

Святкування розпочнеться близько 14:00 з урочистого відкриття за участю історичних персонажів, парадом княжих прапорів, вражаючим виїздом кінної дружини та вітання самого київського князя Володимира Великого.

У День незалежності України, 24 серпня, гостей запросять взяти участь у хресній ході до Василівської церкви, де відбудеться молебень за Україну.

Далі на великому ристалищі Древнього Києва перед гостями оживуть сцени з історії Київської Русі, що в яскравій формі, зі спец ефектами повідають про історію нашої країни та про повсякденне життя наших пращурів. Відвідувачі долучаться до обрядів наших пращурів і познайомляться з історією і традиціями кочових народів, постійних супутників Київської Русі.

У тісному тандемі з досвідченими акторами-каскадерами кінно-трюкового театру в програмі візьмуть участь коні рідкісних стародавніх порід, зібраних з усього світу в Княжій стайні. Гості Древнього Києва будуть вражені граціозністю цих прекрасних тварин та віртуозним виконанням запаморочливих трюків!

Після 19:00 на гостей чекає феєрична нічна програма зі стріляниною палаючими ядрами з требушету - єдиного діючого в Україні облогового знаряддя.

А в суботу, 24 серпня, до Дня незалежності України, князь подарує гостям вогняне шоу з піротехнічними елементами.

У Древньому Києві гості відчують себе не просто глядачами, але зможуть зануритися в життя середньовічного міста. Дорослих та дітей запросять взяти участь в древніх забавах, хороводах, танцювальних флеш-мобах і майстер-класах.

Відпочити від суєти середньовічного міста можна біля мальовничого Лісового озера.

У Княжій корчмі та в альтанках можна скуштувати страви, приготовані на вогнищах.

Для тих, хто захоче продовжити свій відпочинок ще на день, є можливість залишитися з ночівлею в будинку готельного типу «4 кімнати», в хостелі або в кемпінгу, попередньо забронювавши місця.

Древній Київ відкривається о 10:00, театралізована програма з 14:00.

Древній Київ розташований недалеко від Києва сучасного – в 45 хвилинах їзди – в селі Копачів Обухівського району Київської області. Маршрутки курсують від станції метро «Видубичі», див. Розклад на сайті.

Детальна інформація на сайті parkkyivrus.com

Ціна вхідних квитків: повний квиток для дорослого - 200 грн., для пенсіонерів і студентів - 150 грн., для дітей шкільного віку - 60 грн., дошкільнятам - безкоштовно.

Recommended