Emperor of the Colosseum

14 september 2019 | 20:00

About the event

Вистава «Імператор Колізею»

14 вересня 2019 року на унікальному майданчику - середньовічному амфітеатрі Древнього Києва в Князівстві Київська Русь під Києвом відбудеться прем'єрний показ вистави «Імператор Колізею» від режисера постановок «Гамлет» В. Шекспіра і «Скупий лицар» О. Пушкіна, майстра сцени, магістра театрального мистецтва – Андрієнка Олександра.

Вперше в історії театральної справи буде поставлений спектакль не на фоні простих декорацій, а в справжньому реконструйованому середньовічному місті - в оточенні шедеврів архітектури, занесених до Книги рекордів України.

Сюжет:

Вистава просочена духом Древнього Риму і настроєм античності. Головними дійовими особами постановки є персонажі шекспірівської п'єси – римський імператор Юлій Цезар і єгипетська цариця Клеопатра - дають відповіді на одвічні питання: «що таке хліба і видовищ?», «що таке рабство?» і «що таке влада?».

У супроводі живого вокалу, авторських пісень і оригінальних музичних композицій - від античності до сучасності - на глядачів чекає унікальна постановка «на стику жанрів», формат якої в Україні раніше ніколи не втілювався в життя.

Вперше в театральному мистецтві буде задіяна унікальна колекція коней з різних куточків світу. Глядачі побачать каскадерські трюки і елементи циркових номерів, володіння різними видами зброї верхи на конях, комедійні номери з ослом і кінну дресуру. Вперше в Україні білосніжні ваговози будуть запряжені в римську колісницю.

Оригінальні діалоги і постановочні бої, вогняні спецефекти, дим, піротехніка і фаєр-шоу, а також унікальне світлове рішення, яке не тільки створить незабутню атмосферу, але і підкреслить монументальність стародавнього міста.

Барвисті сюжети та складні життєві ситуації, в які потрапляють герої, наблизять вас до великих істин і смусять ще раз задуматися про життєві цінності.

Це новий формат театрального дійства з інтерактивним зануренням в атмосферу Античності. В кращих традиціях сучасних постановок Ви пройдетеся імператорською червоною доріжкою, зустрінуть Вас з хлібом-сіллю колоритні німфи та жриці і далі Вас почастують вином з бочки від самого бога виноробства - Діонісія.

Під час постановки «Імператор Колізею» Ви будете не відстороненими глядачами, а учасниками дійства! Для глядачів теж приготовлені ролі. Разом з головними героями ви будете вирішувати колізію театрального дійства.

Дійові особи та режисерська група:

• Режисер-постановник - Олександр Андрієнко.

• Стилізовані костюми, в основі яких закладена класична античність, - від дизайнера Ольги Винниченко.

• Живий вокал - від Тетяни Кари, переможниці всеукраїнських та міжнародних вокальних конкурсів.

• Постановка трюків - від чемпіона міжнародного класу з верхової стрільби з лука, професійного каскадера, переможця міжнародних трюкових конкурсів, на рахунку якого зйомка в понад 30 фільмах і телевізійних проектах - Віталія Гудима.

• Головний герой вистави - Імператор Колізею - Володимир Янченко, ідеолог і творець проекту Древній Київ в Князівстві Київська Русь, чемпіон міжнародних змагань з верхової стрільби з лука, кандидат історичних наук.

• Єгипетська Цариця - Наталія Коваль, призер всеукраїнських танцювальних конкурсів.

Початок вистави: 20:00

Завершення вистави: 21:45 (передбачений 15-хвилинний антракт)

Вартість квитків: для дорослих - 300 грн., для пенсіонерів і студентів 150 грн., для школярів - 60 грн., дошкільнятам - безкоштовно.

Recommended