KOZAK SYSTEM

KOZAK SYSTEM

KOZAK SYSTEM - це колектив, що став по-справжньому унікальним та самобутнім явищем на нашій музичній сцені - вони органічно виглядають та звучать як на гучних багатотисячних фестивалях так і під час камерних ліричних виступів. Різнобарв'я репертуару гурту справді вражає - адже вони не обмежуються стильовими чи жанровими рамками. У творчості “козаків” є все і навіть більше: від потужного панк-року - до щемких ліричних балад на вірші сучасних поетів, від мелодійного етносу - до мультижанрової суміші козацьких пісень з реггі, від гостросоціальних треків - до патріотичних військових гімнів.

«І якщо колись в Україну прийде вітер, який знесе усе випадкове та ненадійне, який зруйнує міста і перетворить їх на пустелю, вижене звідси всіх, хто шукатиме щастя на чужині, тут залишиться лише те, що є сіллю цієї землі. І пісні KOZAK SYSTEM точно будуть серед цих скарбів»

- музичний критик Ігор Панасов для видання karabas.live

За час існування гурту KOZAK SYSTEM відвідали з концертами більше 20 країн світу, а мапа нашої країни оповита їх концертними маршрутами вдзовж і впоперек: яке тільки місто та містечко не стрибало під “Така Спокуслива” і не запалювало вогники телефонів під “Не Моя”? 

Гурт складається з п'ятьох музикантів: Іван Леньо (вокал, акордеон), Олександр Дем'яненко (гітара), Володимир Шерстюк (бас), Сергій Соловій (труба) та Сергій Борисенко (ударні).

Колектив часто гастролює Європою, США та Канадою (загалом відвідав більше 20-ти країн світу) та бере участь у багатьох вітчизняних та міжнародних фестивалях.