КРАЩІ УКРАЇНСЬКІ АЛЬБОМИ 2015 РОКУ

Прекрасний рік видався, чи не так? Стільки яскравих подій, стільки крутих альбомів і пісень. Сподіваємось, що в 2016 буде ще щедріший на якісну музику. А поки згадуємо кращі українські альбоми цього року.

Pianoбой – Take Off

Третій студійник Pianoбоя «Take Off» вийшов гострим та зворушливим водночас. Дмитро Шуров як завжди на висоті! Гра сенсів, калейдоскоп підтекстів, вся палітра настроїв і шалений вир емоцій. 10 неймовірно красивих і чесних пісень з красномовною «Silence» на завершення.

Джамала – Подих

У новому альбомі «Подих», прем’єра якого відбулась 12 жовтня, співачка мужньо поборола любов, ненависть, образи, біль і  вилила їх у піснях, які вдихають в нас, життя без накипу буденності та фальшивих прикрас. Дуже чуттєві, відверті, по-жіночому мудрі та сакральні 12 композицій і один бонус-трек, написані на українській, англійській і російській мовах, у підсумку звучать все ж таки на одній універсальній мові кохання.

Христина Соловій – Жива вода

Саунд-продюсерами «Живої води» є Святослав Вакарчук та Мілош Єліч. З перших нот відчувається рука майстрів: якісне звучання, соковиті аранжування, «океанічна» експресія. Зберігши особливості діалекту, народний колорит, давні пісні, водночас, зазвучали настільки сучасно, настільки по-новому, що, здається, зруйнували часові межі між нами і нашими предками.

Тартак «Ввічність»

Це восьма студійна платівка "Тартак".  На ній 15 нових пісень групи. З моменту виходу попереднього альбому "Сімка" пройшло цілих три роки, тому реліз став крутим подарунком для фанів.

Вагоновожатые – Вассервага

Доргоочікуваний дебютник Вагоновожатых під назвою «Вассервага» опублікований цієї осені. До цього колектив випускав тільки сингли і EР. Перша повноформатна платівка команди отримали схвальні відгуки серед критиків. Частина треків, що увійшли до «Васервага», були записані рік тому для ЕР «Упасть с тандема» і синглу «Хундертвассер Хунта». Інші пісні видозмінювалися від виступу до виступу і тільки з виходом альбому знайшли свою форму.