КУДИ ПІТИ У ВЕРЕСНІ

Осінь – не привід сумувати, тим паче, що на нас чекає такий цікавий вересень. Виступи улюблених гуртів, фестивалі, театральні вистави – все, чого душа забажає. Ми склали дайджест найгучніших подій вересня, які варті вашої уваги.

Brunettes Shoot Blondes

1 вересня, Київ Клуб Roof

Сказати, що Brunettes Shoot Blondes стали сенсацією у музичному світі –  нічого не сказати. Колектив, що був створений у Кривому Розі, всього за місяць досяг нечуваного успіху: вони опинилися на сторінках світових музичних видань, включаючи Billboard. Відео на англомовну баладу «Knock Knock» зібрало майже 9 мільйонів переглядів на YouTube, тим самим побивши всі рекорди інших українських виконавців. А гучнні виступи на Національних відборах Євробачення та на фестивалі Sziget закріпила їх потужну позицію в авангарді нової української музики. Їх приємно слухати, за ними цікаво спостерігати, взагалі  Brunettes Shoot Blondes – прекрасна компанія, щоб зустріти осінь.  

Квитки: https://kasa.in.ua/index.php/brunettes-shoot-blondes-kyiv

Jazz on the Dnieper

10-11 вересня, Дніпро Монастирський острів

Міжнародний фестиваль, що об’єднував з 1968 року зірок світового масштабу, знову збирає людей, що не уявляють свого життя без джазу! У дводенній програмі «Джазу на Дніпрі» Lincoln Jazz Center Orchestra, Dizzy Gillespie Big Band,Carnegie Hall Jazz  Orchestra, а такаж багато інших віртуозів. Спеціальний гість – знаменитый трубач, 5-разовий володар «Греммі» Ренді Брекер. Погодьтесь, такі події відбуваються нечасто, тому радимо скоріше придбати квитки.

Квитки: https://kasa.in.ua/site/search/?s=Jazz+on+the+Dnieper+

Ніно Катамадзе & INSIGHT

12 вересня, Київ Клуб Roof

Ніно Катамадзе називають Русалкою і Співочою Чарівницею, бо звуки природи  вона переводить на мову музики у час, коли музику виробляють, штампують, піарять і розпродають. Вона  вирощує її з любов'ю, дбайливо, довго, як рідкісний фрукт десь у себе вдома, в сонячній Грузії. Незабутній концерт Ніно Катамадзе у Києві цієї осені.

Квитки: https://kasa.in.ua/index.php/nyno-katamadze-insight-kyiv

ШОУ В

16 вересня, Київ Арт-завод Платформа

16 вересня на Арт-заводі Платформа відбудеться відкриття IX Міжнародного фестивалю сучасного мистецтва ГОГОЛЬFEST. Інтригою та родзинкою відкриття стане презентація нового проекту Владислава Троїцького «Шоу В.» за участю неповторних DakhDaughters, Нової опери, цирку, ляльок, віджеїв. На глядачів чекає грандіозне мистецьке видовище, тому радимо відвідати цю подію.

Квитки: https://kasa.in.ua/index.php/shou-v-kyiv

МЕГАПОДІЯ-2016

18 вересня, Рівне Стадіон "Мототрек"

Цієї осені у рівному очікується дійство, якому не має рівних – МЕГАПОДІЯ-2016. На гостей очікують повноцінні виступи трьох колективів – «Вар’яти-шоу», «Мozgi» та «The Hardkiss». Буде потужний звук, світлове шоу та море позитивних вражень.

Квитки: https://kasa.in.ua/index.php/mehapodiya-2016-rivne

Alekseev

24 вересня, Дніпро Concert Hall «Opera»

Alekseev – новий герой-романтик, що не так давно оселився у дівочих мріях. Він молодий, талановитий і гарний – ідеальний набір для майбутньої зірки. Пісня «Пяное солнце», яка зараз б'є рекорди у чартах, принесла хлопцеві приголомшливу популярність. Проте Alekseev – це не один хіт! Приходьте на концерт у Дніпрі і впевнитесь у цьому!

Квитки: https://kasa.in.ua/index.php/alekseev-dnipropetrovsk

Більше подій на нашому сайті: https://kasa.in.ua/