Аkvarium

22 march 2020 | 19:00

About the event

Борис Гребенщиков та «Акваріум» у Києві!

Жива легенда радянської та російської рок-сцени, музикант Борис Гребенщиков на чолі з колективом «Акваріум» 22 березня 2020 року дасть грандіозний сольний концерт у клубі «ATLAS». Не пропусти такий важливий концерт, прийди та очисти свої думки весняною легкістю та надзвичайно духовною і магічною музикою, на якій виросло  не одне покоління людей!

Музиканти із Санкт-Петербурга знову завітають в українську столицю з програмою «Діти трави», яка присвячена до 45 річниці творчої діяльності колективу та 65 річниці неперевершеного фронтмена та вокаліста Бориса Борисовича Гребенщикова. Вже не одне десятиліття «Акваріум» несе у світ глибоку ідейність, щирість, мудрість, магічність та лірику своїх пісень. На концертах «Акваріума» можна зустріти не лише людей, наближених до культури хіпі, а також людей різного віку з зовсім різноманітними інтересами, які в цей вечір об’єднані музикою та цією незвичайною та навіть трошки містичною атмосферою, яка панує під час виступів «акваріума».

Музиканти заснували свій гурт в ті роки, коли у світі панувала епоха хіпі та були шалено популярними західні рок-гурти, такі як «The Beatles», «King Crimson», «Pink Floyd», «The Doors», «Jefferson Airplane», які зі своєю складною  психоделічною та рок-н-рольною музикою і глибокою духовною лірикою дали значний вплив на розвиток радянської рок-сцени того часу і гурту «Акваріум», тому композиціям притаманні заплутані мелодії, широкий простір різносторонніх ліричних відгалужень та «космічні» мотиви. Часто ці музиканти використовують елементи кельтського та індійського фольклору, а сцену для виступів прикрашають у певних обрядах, що викликає ще більше захоплення та інтерес до творчості команди під час концертів. Сам Борис Гребенщиков сидить на сцені серед своїх колег-учасників наче шаман пді час таємного обряду.

5 причин піти на концерт Бориса Гребенщикова та гурту «Акваріум» у Києві:

  1. На концертах цієї команди ти потрапиш в незвичне, але дуже приємне середовище, в якому камерна атмосфера поєднюється з домашністю, адже духовний ідейник гурту Борис Гребенщиков – людина надзвичайно духовна та має своє унікальне філософське бачення Всесвіту. Прийди на виступ та очисти свою душу!
  2. «Діти трави» - перш за все, це особлива композиція для гурту, адже написана, у ті часи, коли ці легенди радянської рок-музики були ще молодими та починали свій творчий та барвистий шлях;
  3. Маєш унікальну можливість потрапити на ювілейний концерт гурту «Акваріум» та отримати естетичне задоволення від тепло проведеного часу та чудових композицій і приємної атмосфери;
  4. Почуєш культові композиції колективу, такі як «Человек из Кемерово», «Рок-н-ролл мертв», «Не пей вина Гертруда», «Древнерусская тоска», «Аделаида», «Пески Петербурга», Матрос»;
  5. Не пропусти таку чудову та незвичайні подію, візьми з собою весняний настрій та приходь на концерт, щоб відпочити та послухати музику, яка заворожує!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт Бориса Гребенщикова та гурту «Акваріум» 22 березня 2020 року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти»  та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Recommended