Аквариум

09 august 2020 | 19:00

About the event

Борис Гребенщиков та «Акваріум» у Києві!

Жива легенда радянської та російської рок-сцени, музикант Борис Гребенщиков на чолі з колективом «Акваріум» 9 серпня 2020 року дасть грандіозний сольний концерт у Зеленому театрі. Не пропусти такий важливий концерт, прийди та очисти свої думки легкістю та надзвичайно духовною і магічною музикою, на якій виросло  не одне покоління людей!

Музиканти із Санкт-Петербурга знову завітають в українську столицю з програмою «Діти трави», яка присвячена до 45 річниці творчої діяльності колективу та 65 річниці неперевершеного фронтмена та вокаліста Бориса Борисовича Гребенщикова. Вже не одне десятиліття «Акваріум» несе у світ глибоку ідейність, щирість, мудрість, магічність та лірику своїх пісень. На концертах «Акваріума» можна зустріти не лише людей, наближених до культури хіпі, а також людей різного віку з зовсім різноманітними інтересами, які в цей вечір об’єднані музикою та цією незвичайною та навіть трошки містичною атмосферою, яка панує під час виступів «акваріума».

Музиканти заснували свій гурт в ті роки, коли у світі панувала епоха хіпі та були шалено популярними західні рок-гурти, такі як «The Beatles», «King Crimson», «Pink Floyd», «The Doors», «Jefferson Airplane», які зі своєю складною  психоделічною та рок-н-рольною музикою і глибокою духовною лірикою дали значний вплив на розвиток радянської рок-сцени того часу і гурту «Акваріум», тому композиціям притаманні заплутані мелодії, широкий простір різносторонніх ліричних відгалужень та «космічні» мотиви. Часто ці музиканти використовують елементи кельтського та індійського фольклору, а сцену для виступів прикрашають у певних обрядах, що викликає ще більше захоплення та інтерес до творчості команди під час концертів. Сам Борис Гребенщиков сидить на сцені серед своїх колег-учасників наче шаман пді час таємного обряду.

5 причин піти на концерт Бориса Гребенщикова та гурту «Акваріум» у Києві:

  1. На концертах цієї команди ти потрапиш в незвичне, але дуже приємне середовище, в якому камерна атмосфера поєднюється з домашністю, адже духовний ідейник гурту Борис Гребенщиков – людина надзвичайно духовна та має своє унікальне філософське бачення Всесвіту. Прийди на виступ та очисти свою душу!
  2. «Діти трави» - перш за все, це особлива композиція для гурту, адже написана, у ті часи, коли ці легенди радянської рок-музики були ще молодими та починали свій творчий та барвистий шлях;
  3. Маєш унікальну можливість потрапити на ювілейний концерт гурту «Акваріум» та отримати естетичне задоволення від тепло проведеного часу та чудових композицій і приємної атмосфери;
  4. Почуєш культові композиції колективу, такі як «Человек из Кемерово», «Рок-н-ролл мертв», «Не пей вина Гертруда», «Древнерусская тоска», «Аделаида», «Пески Петербурга», Матрос»;
  5. Не пропусти таку чудову та незвичайні подію, візьми з собою гарний настрій та приходь на концерт, щоб відпочити та послухати музику, яка заворожує!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт Бориса Гребенщикова та гурту «Акваріум» 9 серпня 2020 року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти»  та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Recommended