Балет СУХІШВІЛІ Київ - квитки на концерт 12.03.2017

Балет СУХІШВІЛІ

12 march 2017 | 18:00

About the event

Небезпечні танці грузинських чоловіків.
 
100 танцюристів на сцені, більш ніж 2500 унікальних костюмів.
 
«Спробуйте стрибнути, згрупувавшись у повітрі. Потім впадіть на підлогу прямо на коліна і схопіться знов, щоб повторити все ще раз і ще раз! Виконайте обертання на пальцях у м'яких чоботях з такою швидкістю, щоб ніхто не розгледів вашого обличчя. Та одразу ж обертайтеся на колінах по периметру сцени. Причаруйте прекрасних пані, що спокійно і грайливо спостерігають за вашим сміливим танцем, мета якого, – завоювати їх прихильність».
 
Чари із Грузії
 
«Дві з половиною години проносяться як секунди, перш ніж ви встигаєте вирішити, на що звернути особливу увагу, чим захоплюватись більше – музикою, приголомшливими костюмами, майстерністю або неймовірною технікою танцюристів, багатими традиціями Грузії».
 
Національний балет Грузії «Сухішвілі» був заснований у 1945 році Іліко Сухішвілі і Ніно Рамішвілі. В Грузії це був перший професійний танцювальний ансамбль, за прикладом якого створювалися усі наступні. У 30-х роках минулого століття народного танцю як такого в Грузії не існувало. Були ансамблі пісні та танцю Східної Грузії, Західної Грузії – п’ять-шість артистів і репертуар із декількох танців. Великих колективів й масштабних постановок в Грузії не було, вони з’явились лише разом із створенням ансамблю під керівництвом Іліко Сухішвілі. Завдяки зусиллям родини Сухішвілі мистецтво національного танцю Грузії почало активно розвиватися і завойовувати популярність. Іліко і Ніно втілили свою мрію у реальність: грузинська культура танцю отримала світове визнання, а молоді люди стали партнерами не тільки на сцені, а й у житті, їхню справу продовжили діти, а тепер і онуки.
 

Recommended