Billy Talent

23 june 2022 | 19:00

About the event

«Billy Talent» у Києві!

Відомий канадський гурт «Billy Talent» дасть концерт 23 червня 2022 року в Зеленому театрі. Музиканти, які грають альтернативний рок, повертаються в Україну. Музиканти вже виступали в Україні – в Києві в 2017 році та в 2012 році, а цього разу музиканти збираються втретє підкорити українську столицю.

Музиканти завітають в Україну з новою програмою, до якої потрапили накращі композиції рокерів за час існування. За роки творчої діяльності «Billy Talent» кілька разів змінювали основний напрямок своєї діяльності, зокрема, починали хлопці свій творчий шлях, з реп кору, альтернативи та панку, а з 2003 року в їх творчості почав визрівати і пост-хардкор. Музиканти записали студійних платівок. Деб’ютний альбом, що отримав назву «Watoosh!», який був досить добре сприйнятий публікою, а наступна робота учасників – платівка з однойменною назвою «Billy Talent I», що вийшла в 2003 році, стала тричі платиновою, а символічне продовження платівки під назвою «Billy Talent II» стала досить успішною та дебютувала на першій позиції у Canadian Albums Chart.

Гурт унікальний тим, що має інтернаціональний склад. Так, у басиста є індіанське коріння, батьки гітариста – вихідці з Індії, вокаліста – польське коріння, а батько барабанщика народився в Україні. Хоча і в «Billy Talent» всі учасники без сумніву – обдаровані й талановиті, проте, немає жодного учасника з ім'ям Біллі. Назву гурту хлопці придумали досить спонтанно, взявши собі ім’я парубка-гітариста хз роману письменника Майкла Тернера «Hard core logo».

Композиції «Billy Talent» наповнені глибокими змістами на релігійну тематику, фанатичність, політичні протести та глибинні переживання, а феєричні відеороботи музикантів надзвичайно популярні на Youtube та мають десятки мільйонів переглядів.

4 причини прийти на концерт «Billy Talent» у Києві:

  1. Канадські рокери знову завітають в Україну, щоб відіграти для тебе свої кращі композиції та зробити тобі по-справжнтому крутий драйвовий вечір. Після теплого прийому в 2017 році Бенжамін Ковалович та учасники гурту знову потішать тебе своїм концертом;
  2. В рамках нової програми ти почуєш добре відому «класику» від канадців: «Dead Slience», «Surprise Surprise», «Read Flag», «Fallen Lleaves», «The Ex»;
  3. У тебе є грандіозна нагода відірватися від душі, відсвяткувати закінчення весни та прихіл літа. А також цей концерт може стати для тебе своєрідним відкриттям літнього концертно-фестивального сезону;
  4. Не прогав таку крутий концерт, і пам’ятай, що все в твоїх руках!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт «Billy Talent» 23 червня 2022 року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Recommended