Editors

25 october 2020 | 20:00

About the event

Editors у Києві!

Відомий британський гурт «Editors» дасть концерт 25 жовтня 2020 року в клубі «Stereo Plaza». Британці, які грають пост-панк ривайвл після трирічної перерви повертаються в Україну. Музиканти вже виступали в Україні на фестивалі «ZaxidFest», а цього разу вони збираються підкорити Київ.

Editors відіграють концерт у Києві з презентацією нового альбому «Black Gold». До платівки ввійшли найкращі композиції з усіх альбомів рокерів а також хлопці записали три нові композиції: «Black Gold», «Upside Down» і «Frankenstein». Альбоми гурту розійшлися мільйонними копіями, а два з них стали платиновими. Всього Editors випустили 6 альбомів. Деб’ютна платівка «The Back Room», що вийшла у 2005 році лімітованою партією, отримала позитивні відгуки та потрапила на ротації провідних радіостанцій, а наступна робота Editors «An End Has A Start», що побачила світ у 2007 році, потрапила на першу сходинку в Британському рейтингу альбомів. Дещо похмуре звучання, що характерне композиціям Editors, формувалося під впливом The Strokers, The Walkmen, R.E.M. Відчувається також вплив творчості культових для пост-панку Єна Кертіса і Joy Division.

«Ми досі в строю, і я пишаюся цим фактом. Кажуть, що довгожителем бути сьогодні – не круто, але я так не вважаю. За допомогою Black Gold ми зафіксували нову версію Editors, яка зголодніла за концертами та новими піснями. Ми відчували себе осторонь загального музичного процесу, але завжди писали треки, які пробирали людей і резонували на глибокому рівні всередині. Це може звучати претензійно, але є багато людей, для яких Editors – більше, ніж гурт. Саме цього я хотів все своє життя», зізнається вокаліст Том Сміт.

5 причин піти на концерт Editors в Києві:

  1. Потрапити на презентацію нового альбому «Black Gord» одного з найактуальніших представників сучасної британської інді-сцени, які повертаються в Україну;
  2. Перший альбом гурту номінований на премію Mercury Prize;
  3. На композицію «Frankenstein» зі свого нового альбому, музиканти знімали кліп в Києві, в кому можна побачити проспект Перемоги і Національний цирк;
  4. Неперевершені лайв-виступи та фронтмен Том Сміт зі своєю ексцентричною поведінкою точно здивують та захоплять тебе;
  5. Зарядитись енергією творчості британських рокерів з їхніми the best композиціями за всі роки творчості!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт Editors 25 жовтня 2020 року у Києві у «Stereo Plaza» - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Recommended