About the event

«Європейський концерт» у Києві!

Друзі, запрошуємо вас на неймовірний музичний вечір – концерт оперної, класичної та популярної музики, який відбудеться вже зовсім скоро, а саме 26 січня 2020 року, у Київському Будинку вчених у «Білій вітальні».

Музична програма у виконанні відомого дуету українських тенорів: Сергія Возіяна та Леоніда Гука та концертмейстера, лауреата міжнародних конкурсів Сергія Сльоти (фортепіано) зачарує тебе своєю глибиною та досконалістю звучання.

Сергій Возіян (тенор) – співак-соліст, який несе свою творчість не лише в Україні, а далеко за її межами. Неодноразово відвідував країни Західної Європи із сольними концертами та отримував лише схвальні відгуки у закордонних виданнях.

До пісенного репертуару Сергія Возіяна входять видатні тенорові оперні арії світового оперного мистецтва, романси, українські народні та неаполітанські пісні.

Леонід Гук (тенор) – артист та ведучий тенор хору оперної студії  Національної музичної академії Укрїни ім. П.І. Чайковського. Леонід Гук є автором та керівником авторського проекту «Найкращі пісні Італії».

Сергій Сльота (фортепіано) - концертмейстер хору оперної студії Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського. Сергій бере участь у таких творчих проектах як чоловічий вокальний дует «Ясени», творчий проект «Найкращі пісні Італії» дуету українських тенорів.

3 причини прийти на «Європейський концерт» у Києві:

  1. Насолодитись вибраними композиціями різних культур та стилів, які найкраще розкривають глибину та зміст людської музичної діяльності.
  2. Почути наживо виточене виконання оперних та класичних творів музичних геніїв сучасності.
  3. «Європейський концерт» дає можливість поринути у світ прекрасного, отримати заряд позитивних емоцій, надихнутись мистецтвом та почути те, що ти ніколи раніше не чув!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на «Європейський концерт» 26 січня 2020 року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Recommended