Khor Verovky, Kyiv - concert tickets March 27, 2020

Khor Verovky. Pisni vid Sontsia i Zemli.

21 april 2021 | 19:30
199 – 799

About the event

Хор імені Григорія Верьовки з програмою «Пісні від сонця і землі» у Києві!

Жителі та гості столиці! Національний заслужений академічний український народний хор імені Григорія Верьовки 21 квітнв 2021 року виступить у Палаці «Україна».

Хор імені Григорія Верьовки – найбільший український професійний хор, членами якого є понад 150 талановитих та обдарованих людей. Історія його розпочалася ще в далекому 1943 році, вже 77 років дарує світу українську народну пісню та українське танцювальне мистецтво. Це колектив, який виступав на інавгурації всіх українських президентів, побував з концертами в Канаді, Мексиці, Франції. Швейцарії, Польщі та здобув світове ім’я представить для тебе велику весняну програму. Колектив має хорову, оркестрову та хореографічну групи, де провідні ролі виконують народні та заслужені артисти та заслужені діячі мистецтв України.

Колектив виконує українські фольклорні твори, вокальні та танцювальні номери народної творчості інших народів, також твори визначних українських композиторів, таких як Микола Лисенко та Левко Ревуцький. Учасники колективу є майстрами своєї справи, їх неперевершене виконання складних танцювальних номерів просто заворожує, вокальні номери пронизують душу до мурах по шкірі, а розмаїття кольорів, яке панує на сцені, просто заворожує. Це справжня магія.

Без участі Хору імені Григорія Верьовки не обходиться жодного великого національного державного заходу. За значний внесок у проблеми миру та дружби, оркестр нагороджений срібною медаллю Всесвітньої ради миру.

5  причин піти на концерт Хору імені Григорія Верьовки у Києві:

  1. На концерті в Києві ти зможеш почути відомі народні пісні, побачити автентичні танці з регіонів України. В програмі також оркестрові номери та вокально-хореографічні композиції. Зокрема, ти зможеш почути українські народні пісні «Ой хмелю», «Туман яром», «Несе Галя воду» у чудовому оркестровому виконанні. В програмі передбачені і вокально-хореографічні композиції: «На гулянці», «Святковий гопак», «Запорожці», «Аркан».
  2. Кожного ранку вся країна просинається під виконання Державного гімну їх голосами, без співу «хору Верьовки» не обходиться жодне пленарне засідання українських народних депутатів. Ця талановита формація давно здолала межі залів та виступає в зоні бойових дій на Донбасі. Цей великий колектив тепло зустрічають у залах великих міст та будинках культури маленьких містечко, їх люблять та шанують як на заході, так і на сході нашої країни, їх виступи можна побачити у соборах та культових спорудах, а сьогодні ця велика «музична сім’я» буде виступати саме для тебе.
  3. Хору імені Григорія Верьовки просто немає рівних. Прийшовши на концерт ти отримаєш порцію естетичного задоволення, неперевершених відчуттів, величі, естетики та трошки магії. Адже, їх виступи просто заворожують!
  4. Колектив під керівництвом неперевершеного диригента Зеновія Корінця підготував для тебе програму «Пісні від сонця і землі», яка присвячена початку весняного циклу, приходу весни. Адже весна – пора, коли все розквітає, зеленіє, пахне, милує та заворожує. Це пора натхнення, тепла та кохання!
  5. А ще ти маєш унікальну нагоду зводити своїх родичів та цей чудовий концерт та зробити життя трохи яскравішим, наповнити його сонцем та весняною енергетикою.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб придбати квитки на концерт Хору імені Григорія Верьовки з новою програмою 21 квітня 2021 року у Києві - онлайн на нашому сайті. Не зволікай! Оформляй замовлення і вибирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою і отримай e-ticket на e-mail;
  • замов кур'єрську доставку або послуги «Нової пошти», заплативши вказану вартість при отриманні;
  • забронюй квиток і оплати готівкою в нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток тут!

Recommended