About the event

«In Flames» у Києві!

Відомий шведський мелодік дез-метал гурт «In Flames» дасть концерт 26 травня 2020 року у Центрі культури та Мистецтва Національного Авіаційного університету. У 2019 році шведи сколихнули світову метал-сцену новою платівкою під назвою «I, The Mask».

«In Flames» разом з гуртами «Dark Tranquillity» та «At the Gates» є основоположниками шведського мелодік дез-металу. Хлопці зібралися в 1990 році та за роки творчості випустили багато крутого матеріалу, зокрема, записали 13 студійних альбомів. Колектив продав 2,5 мільйонів копій платівок по всьому світу станом на 2011 рік. Над останньою своєю роботою «In Flames» працювали весь 2018 рік. Не зважаючи на те, що над новим альбомом працювало двоє нових музикантів – басист та барабанщик, альбом получився вдалим та нові музиканти повністю виправдали покладені на них сподівання. Платівка получилася досить енергетичною та дещо різноманітною у звучанні: від глибоких «магнетичних» мелодій до драйвового потужного саунду. Проте, «In Flames» при цьому не втратили їм брутальності.

За словами фронтмена «In Flames» Андерса Фрідена, натхнення для нової роботи він черпав з власного життєвого досвіду, подій, які відбуваються навколо нього, світу, який досить неоднозначний і постійно в ньому щось змінюється.

«In Flames» вже виступали в українській столиці в 2019 році та відіграли мегакрутий величний концерт в рамках туру на підтримку платівки «Battles», який потрапив у топ-15 за версією «Active Rock» та потрапив у 10 найактуальніших альбомів у багатьох країнах світу.

5 причин прийти на концерт «In Flames» у Києві:

  1. Провідні шведські металісти готові просто розірвати зал на кусочки і влаштувати для тебе неймовірно круте «палаюче» шоу;
  2. На тебе вже чекає заряджена порція мелодійного дез-металу від шведських «вікінгів»;
  3. Збери своїх друзів, «завалюйтесь» на концерт, та докажіть музикантам, що в нашій країні є серйозна аудиторія любителів важкої музики;
  4. У тебе є просто нереально крутий шанс відривно провести цей весняний вечір!
  5. А тим часом «In Flames» вже готові увірватися та рознести сцену і зробити твій вечір пам'ятним. Ну і ця подія може стати для тебе чудовою нагодою розпочати літній концертно-фестивальний сезон. Дерзай!

Хочеш купти квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт «In Flames» 26 травня 2020 року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Recommended