Jamala. I believe in U.

12 may 2017 | 20:00

About the event

Переможниця Євробачення – 2016, видатна українська співачка Джамала 12 травня презентує свою новітню програму у київському Палаці спорту. Виступ стане найбільш масштабним та видовищним з усіх, що були на даний момент в її кар'єрі. Нова концертна програма отримала назву I Believe in U за назвою однойменного синглу, реліз якого призначено на весну 2017 року. В її основу ляже матеріал міжнародного альбому Джамали 1944, виданого Universal Music Group, а також кращі композиції співачки різних років. Візуальним оформленням концерту займеться компанія Front Pictures, з якою Джамала працювала над своїм тріумфальним номером для Євробачення-2016. На даний момент виступи Джамали на півфіналі та фіналі Євробачення на офіційному YouTube-каналі конкурсу сумарно набрали понад 25 мільйонів переглядів.

Після перемоги на Євробаченні Джамала була удостоєна кількох міжнародних нагород, зокрема Eurostory Award 2016 за кращий рядок в конкурсній пісні Євробачення та Marcel Bezencon Award за кращий виступ на думку коментаторів конкурсу, а на батьківщині, в свою чергу, була відзначена званням «Народний артист України» та «Почесний громадянин міста Києва».

Влітку 2016-го в Європі та США вийшов перший міжнародний альбом співачки, який також отримав назву 1944. Платівка була видана на найбільшому в світі рекорд-лейблі Universal Music Group. У вересні відбулася світова прем'єра кліпу на композицію-переможницю Євробачення, який на офіційному каналі співачки на YouTube на даний момент набрав більше ніж 1 млн. переглядів.

У минулому році Джамала зіграла ряд знакових концертів в Єгипті, Туреччині, Литві, Польщі, Німеччини, Швеції та Великобританії, а також стала хедлайнером міжнародних фестивалів European Stadium of Culture (Жешув, Польща), Джаз на Дніпрі (м.Дніпро), Atlas Weekend (м.Київ) та Alfa Jazz Fest (м.Львів). Серед виступів в Україні окремо варто відзначити два концерти в київському НПМ «Україна», які пройшли з аншлагом, причому квитки на додатковий концерт були розпродані всього за 4 дні.

Крім цього, в 2017-му Джамала стала новим тренером сьомого сезону шоу «Голос країни» на телеканалі «1+1».

http://jamalamusic.com/

http://www.youtube.com/jamalaofficial

http://www.facebook.com/jamalaofficial

https://soundcloud.com/jamala

https://instagram.com/jamalajaaa/

http://vk.com/jamala

Recommended