Mari Cheba - Nation of Hearts

23 may 2023 | 19:00

About the event

Сольний благодійний концерт співачки і авторки пісень Mari Cheba «Нація Серця»

Альбом 220V створювався під час повномасштабної війни в Україні і є автобіографічним для багатьох українців.

В концертну програму включені як пісні з нового альбому «220V», так і найвідоміші треки з минулих альбомів в стилі електронніка, інді-фолк та софт-рок. Чуттєвий вокал, сміливі експерименти зі звучанням, глибокі тексти, в яких кожен українець знайде відображення своїх думок і почуттів, під живий музичний супровід створюють незабутню атмосферу зачарованості музикою, роздумів і емоційної підзарядки.  

 

«У цей непростий час альбом зарядив мене на мої особисті трансформації, став своєрідною підключкою до музичної енергії, – каже Mari Cheba. – Власне, з цим і пов’язана назва альбому “220V” – бо це заряд на особисті переживання, підключення тебе до джерела енергії і творчості”.

90 грн з кожного квитка будуть передані на гуманітарну допомогу для мешканців деокупованих територій Херсонської області.

MARI CHEBA – українська співачка, фронт-вумен, авторка пісень. Вокальні здібності українки оцінила світова музична індустрія: дівчина стала володаркою звання «кращий жіночий вокал» за версією Trip Hop Nation. Цю компіляцію зміксував учасних відомого світового гурту Morcheeba. 

У 2016 році Mari Cheba стала номінанткою премії Yuna в категорії «Відкриття року».

Чекаємо на Вас!

Recommended