Noize MC, Kyiv - concert tickets December 6, 2019

Noize MC

06 december 2019
650 – 2800

About the event

"Без Оркестру"... Саме так цього разу завітає Noize MC до столиці!

Твій початок зими буде гарячим і неповторним, адже вже 6-го грудня до Києва завітає російський репер та рок-музикант Noize MC. Столичний клуб Stereo Plaza стане місцем презентації нової концертної програми музиканта " Без Оркестру". Це буде магічне дійство в форматі камерного акустичного виступу, де Noize MC сам виконуватиме всі партії.

Іван Алєксєєв, він же Noize MC, є прикладом того, як юнацька мрія стає реальністю. Ще з 13 років співак марив музикою, можливістю писати та виконувати свої власні пісні на широкий загал. І власне завдяки наполегливості, таланту та чіпким текстам Noize MC підірвав спочатку соціальні мережі, а тепер  його треки активно ротуються на радіо та телебаченні.

5 фактів, які тобі слід знати про Noize MC:

1. Цього музиканта неможливо називати лише репером, адже його творчість - це експериментальна суміш різноманітних музичних жанрів та напрямків, серед яких хіп-хоп, гранж, реґґі, брейбіт, панк, опера.

2. Стоп! Івана лише музикантом називати не годиться, адже у фільмі "Розіграш", прем'єра якого відбулась у 2008 році, він виконав одну з головних ролей.

3. Серед композицій Noize MC є як  суто біографічні роботи, в яких виконавець розповідає слухачу про власний життєвий досвід ("Мерседес S666"), так і композиції у стилі "ігри розуму", які є абсолютно фантазійними.

4. За більш ніж 10 років музичної кар'єри Noize MC видав більш ніж 10 збірок пісень, і, звісно, на цій позначці співак не зупиниться. Серед його робіт є чимало вибухових фітів з фантастичними  виконавцями, такими як "Ляпис", "Кирпичи", "P.O.D", "Ленинград"  та іншими.

5. Артист є постійним гостем, ба навіть хедлайнером, найбільших українських фестивалів, приміром Zaxidfest, Atlas Weekend тощо.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт Noize MC 6-го грудня у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

- оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;

- скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;

- бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Recommended

>