Okean Elzy

24 june 2023 | 20:00
350 – 4500

About the event

Легендарні ОКЕАН ЕЛЬЗИ оголошують оголошує першу дату великого стадіонного туру 2022-2023 рр. на підтримку нового, десятого альбому.

25 червня 2022 року, Океан Ельзи на НСК "Олімпійський" у Києві!

Улюблений гурт країни - "Океан Ельзи" - протягом останнього року працює в студії над новим десятим альбомом, назва якого поки що тримається в секреті. Його випуск заплановано навесні 2022 року. На підтримку альбому "Океани" планують великий Світовий концертний тур, який триватиме два роки та охопить декілька континентів нашої планети. Та першими нові пісні та улюблені хіти почують, звісно, стадіони України вже наступного, 2022 року. Першою оголошеною датою став виступ на столичному НСК "Олімпійський" 25 червня 2022 р. Інші міста країни та дати виступів будуть оголошені згодом.

Після 6-річної перерви з випуском альбомів, після 4-річної перерви стадіонних турів Океан Ельзи повертається з новим альбомом і великим світовим туром. 

 А значить - повертається музика мрії, кохання та перемоги, саундтрек життя мільйонів українців останніх 20 років!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт "Океан Ельзи" у Києві 25 червня 2022 року - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською картою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

Recommended