Океан Ельзи з оркестром. Додатковий концерт

17 may 2019 | 19:00

About the event

Звертаємо увагу, що через велику кількість бронювань усі замовлення, які містять більше 6-ти квитків, будуть доступні для викупу протягом ОДНІЄЇ доби. Ті самі терміни викупу квитків діятимуть в разі, якщо на одну людину заброньовано більше одного замовлення. 
Дякуємо за розуміння!

Пісні, які всі знають і люблять зазвучать у новому форматі: “Океан Ельзи” виступить у Києві з оркестром. ДОДАТКОВИЙ КОНЦЕРТ.

На численні прохання глядачів, 18 травня в Києві у НМП “Україна” відбудеться ДОДАТКОВИЙ концерт легендарного гурту “Океан Ельзи” у супроводі оркестру. Що цікаво, за роялем буде сам Святослав, а диригуватиме оркестром Мілош Єліч.

У січні цього року ОЕ разом з оркестром “Віртуози Києва” відіграли благодійний концерт в Національній Опері України. Той виступ усі, хто був присутній на ньому, назвали одним з найяскравіших концертних вражень, адже в ньому поєдналися такі улюблені та вже рідні пісні Океанів, неповторне виконання Святослава Вакарчука, тендітний й водночас потужний оркестровий супровід, а також окреме концертне світлове шоу.

Тож на численні прохання шанувальників, ДОДАТКОВИЙ концерт “Океан Ельзи з оркестром” відбудеться в суботу, 18 травня 2019 року в столичному НПМ “Україна”.

Квитки на ДОДАТКОВИЙ концерт “Океан Ельзи з оркестром” варто придбати вже зараз, адже ажіотаж навколо події неймовірний.

Не пропусти найкрасивішу концертну подію цієї весни!

Потужний оркестровий супровід – це завжди особливий настрій, тонка емоція струнного саунду, що надає неповторного звучання композиції. Найвідоміші хіти гурту “Океан Ельзи” з таким новим яскравим доповненням подарують глядачам найяскравіші концертні враження.

До концертної програми  увійдуть як відомі та улюблені мільйонами пісні "Океану Ельзи" (від “Друг”, “Не питай”, “Така як ти” до “Обійми”, “Небо над Дніпром”, “Мить”), так і декілька неочікуваних композицій, які будуть представлені у новому прочитанні.

Квитки на ДОДАТКОВИЙ концерт “Океан Ельзи з оркестром” у Києві розлітаються з шаленою швидкістю!

“Океан Ельзи” вже давно став культовим гуртом вітчизняної сцени, а фронтмен гурту Святослав Вакарчук ідейним натхненником не одного покоління українців. То ж не дивно, що концерти ОЕ завжди збирають повні зали вірних прихильників.

Солд-аут добрався і до концерту “Океан Ельзи з оркестром” у Києві 18 травня! Радимо придбати квитки на найяскравішу подію цієї весни за найкращими цінами якнайшвидше онлайн або з доставкою.

Kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Recommended