Olya Polyakova

26 october 2019 | 19:00

About the event

“Королева ночі” Олі Полякова з концертом на біс у Києві

Поп-діва Оля Полякова на численні прохання шанувальників 26 жовтня виступить із додатковим концертом у київському Палаці Спорту. Грандіозне шоу “Королева ночі” - це феєрія незабутніх вражень та яскравих емоцій. Гарний настрій гарантуємо!

Головна блондинка країни Оля Полякова, що вже не один рік вражає нас своєю епатажністю та відвертістю, є не лише секс-символом українського шоубізу. Співачка славиться не тільки довжиною своїх ніг, а й оперним співом. Оля, між іншим, дипломована оперна співачка і може брати три октави!

Зарекомендувала себе Полякова і як талановита ведуча. Вже кілька сезонів поспіль вона є зірковим тренером і членом журі Ліги сміху. Що сказати, почуттям гумору суперблондинка не обділена і за словом у кишеню не полізе!

Гранд-шоу “Королева ночі” - найгучніша музична подія року!

Неймовірне концертне шоу “Королева ночі” Олі Полякової отримало звання “найгучнішої і найвидовищної музичної події року” та стало однією з найбільш обговорюваних подій у мас медіа. 

Масштаби і амбіції сцен світового рівня, понад 700 осіб творчої команди, рік підготовки, новий рекорд України за кількістю світлових сцен в одному номері (до речі, попередній також належить Поляковій), смертельні трюки, королівські образи, одні з найвищих рейтингів телеверсії і захоплені відгуки глядачів - далеко не все, що ховається за гранд-шоу Олі Полякової.

Не дивно, що організатори компанія “Аншлаг” і Secret Service EA вирішили зробити ще один додатковий концерт у Києві із мегапопулярного програмою. Концерт у Києві стане заключним у всеукраїнському стадіонному турі Полякової 2019 року.

Ця осінь може стати незабутньою для тебе! 26 жовтня вже скоро - поспішай купити квиток!

Recommended