SANTA TAKA - "PTAKHA"

23 october 2021 | 15:30

About the event

Перший живий концерт від музичного бренду SANTA TAKA - «Птаха» . Поєднання легкого і глибокого, простого і незвичного, чарівного і магнетичного.
Фронтледі співатиме під акомпанемент фортепіано авторські пісні унікального жанру, який був створений нею ж - Ельфійський Друїд Поп. В програмі є вже відомі сингли співачки: «Твоя історія», «Розплетена» та останній публічний реліз «Птаха». Також деякі композиції будуть виконані вперше і у слухачів є нагода почути матеріал майбутнього міні-альбому співачки.
Кожен прояв музичного бренду SANTA TAKA спрямований на підтримку українських жінок. Тож на виступі буде спеціальний блок присвячений мріям гостей.
3 причини піти на Дебютний Сольний Концерт Santa Taka - «Птаха»
1. Унікальний жанр вперше прозвучить вживу! Це абсолютно нова манера виконання. Музика надзвичайно подобається дітям і їх батькам, тож це прекрасна нагода чудово провести час із сім’єю під авторські пісні творця Ельфійського Друїд Попу.
2. Гості проведуть час безпечно для свого здоров’я.
3. Підтримуючи Санту, підтримуєте українських жінок! Музичний бренд працює з українськими жінцками і допомагає їм вірити у свої сили і реалізовувати власні цілі! Тож підтримка бренду із такою місією є прямою підтримкою українських!

Recommended