СУХИШВИЛИ, Kyiv - concert tickets March 9, 2020

Natsionalnyi balet Hruzii "Sukhishvili"

09 march 2020 | 19:00

About the event

Національний балет Грузії «Сухішвілі» в Києві!

Жителі та гості столиці! Національний балет Грузії «Сухішвілі» 9 березня 2020 року о 19:00 виступить в Палаці «Україна». Ти не можеш пропустити таку грандіозну подію, приходь на концерт!

Роком створення цієї великої танцювальної сім’ї прийнято вважати 1945 рік, адже саме тоді грузинський хореограф Іліко Сухішвілі та його дружина балерина Ніно Рамішвілі створили балет «Сухішвілі». Тоді він складався з 35 учасників, але згодом кількість їх в колективі істотно зросла, і зараз налічує 500 танцюристів. Протягом всієї історії ансамблю, ним керували нащадки засновників, що посприяло збереженню первинних традицій та самобутності колективу, хоч історія колективу вже налічує більше 75 років. Творчий шлях «Сухішвілі» почався з виступів у рідній Грузії та Росії,а згодом учасники з гастролями підкорили Європу та США. Зокрема, відомо, що колектив відвідав з концертами понад 90 країн світу.

Національний балет Грузії «Сухішвілі» - це дивовижні танці з різних регіонів Грузії. Їх номери насичені надзвичайно складними хореографічними елементами, майстерністю та розмаїттям кольорів. Артисти крутяться на колінах на сцені по колу, запускають шаблі та кинджали, а потім їх вправно ловлять. А жінки, ніби плавають по сцені та виблискують вишуканими сукнями.

5 причин піти на виступ Національного балету Грузії «СУХІШВІЛІ» в Києві:

  1. «Національний балет Грузії «Сухішвілі» - це справжній ураган на сцені, ти не зможеш відірвати очей від такого величного видовища, тому тобі варто це побачити хоча б раз в житті!
  2. Танцюристи підготували для тебе вражаюче запальне шоу! 100 танцюристів та 2500 костюмів..ну як тобі? Серйозна підготовка, чи не так?
  3. Ти зможеш почути гру на унікальних грузинських етнічних музичних інструментах, побачити народні обряди та особливості виконання древніх грузинських танців.
  4. Маєш прекрасну нагоду взяти свою сім’ю чи навіть зібратися цілою родиною і радісно та весело провести часм разом в супроводі цих талановитих грузинів, а те, що ви побачите на сцені, запам’ятається на все життя! Такий подарунок їм точно припаде до душі, отож, не пропусти цю нагоду!
  5. Якщо ти прийдеш на це шоу, ти відкриєш для себе «вир танцю» і це ще далеко не всі привілеї, бо ці талановиті люди точно знають, чим тебе здивувати. Навіть, якщо ти найбільший скептик! Це справжнісінька магія, ти не повіриш своїм очам, отож приходь та підготуйся до чогось неймовірного!

Хочеш купити білети?

Найшвидший спосіб купити квитки на виступ Національного балету Грузії «СУХІШВІЛІ» 9 березня 2020 року в Києві: - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Recommended