T-Fest

12 april 2019 | 20:00

About the event

Харизматичний репер T-Fest із сольним концертом в Києві!

T-Fest – музикант творчого об'єднання «Газгольдер», який у 2017 році стрімко увірвався в усі музичні чарти і хіт-паради з двома хітовими треками «Не забывай» і «Улети».

Приголомшливий успіх талановитого  юнака із Чернівців просто вражає! Кирило Незборецький, більше відомий як T-Fest, за порівняно невеликий проміжок часу став справжньою знаменитістю серед прихильників МС-культури! Співпраця з Gazgolder - саме по собі величезне досягнення. Багато майстрів речитативу мріють про такий прорив, а Ті зміг буквально підкорити Творче Об'єднання відразу ж після випуску дебютного альбому «0372».

Про T-Fest багато пишуть глянцеві видання: InStyle Russia, ELLE та інші. Влітку 2018 року артист став героєм обкладинки журналу SNC!

T-Fest – дуже амбітний і принциповий виконавець, для якого натхнення, щирість і якість – основні критерії роботи. Він не прагне спочивати на лаврах, а має твердий намір розвиватись і пробувати свої сили в різних музичних напрямах.

"Коли я пишу музику, то не думаю про її хітовість чи просування. Я роблю це, бо саме так виражаю свій душевний стан і настрій. Творчість – це мій спосіб самовираження!”- ділиться Кирило.

Для нього дуже важливими є думки близьких йому людей, їхня оцінка всього того, що він робить. Його пісні стильні, створені зі смаком, сповнені смислів та позитивної енергії. Адже він не обирає між музикою чи словом… Він акцентує увагу на почуттях, щирості й емоціях!

Хочете відірватись на повну та відчути потужну силу бітів? Тоді масштабний концерт T-Fest в Києві – це та подія, яку Ви не можете оминути своєю увагою!

 

Recommended