Theory

13 november 2019 | 20:00

About the event

Канадські рокери Theory приїдуть в Київ!

Культовий колектив Theory з Ванкувера везе в українську столицю пісні останнього альбому “Wake up Call” і улюблені хіти!

Канадська четвірка Theory (ex- Theory of a Deadman) зародилася в 2001 році. Незважаючи на свою назву, група грає досить позитивну музику, а саме рок-акустику, кантрі, трохи гранжу і альтернативного року. Назву вони почерпнули з пісні Тайлера Коннолі “Last Song” - про чоловіка, записуючого замітки про своє минуле перед тим як накласти на себе руки.

Великий вплив на групу мала творчість команди Nickelback, а зі своїм кумиром Чедом Крюгером вони стали в подальшому добрими друзями. Перший свій альбом під такою ж назвою - “Theory of a Deadman”, команда записала в 2002 році. А через 3 роки музиканти випускають одну з найбільш значущих робіт під назвою “Gasoline”. Чотири пісні з альбому потрапляють в відеогру “Fahrenheit”, завдяки якій про групу дізнається весь світ.

Theory неймовірно популярні, а всі їхні альбоми отримали статус «платинових» релізів. Сьогодні багато сучасних групи намагаються наслідувати цих хлопців і випускати подібну музику.

Завоювавши серця мільйонів по всьому світу, музиканти готові поповнити свою армію шанувальників. Приднуйся!

До зустрічі на концерті Theory 13 листопада в клубі Atlas!

Recommended