Tokio Hotel

17 june 2019 | 20:00

About the event

17 червня 2019 року культовий німецький поп-рок гурт “Tokio Hotel” відсвяткує своє п'ятнадцятиріччя з українськими фанатами. Великий сольний концерт присвячений ювілею гурту та виходу нового альбому пройде в знаменитому київському клубі Atlas. Приходи привітати музикантів і насолодитись мегакрутим виступом! І, звісно, не забудь придбати квиток на подію.  

TOKIO HOTEL приїдуть у Київ у рамках туру Melancholic Paradise 2019!

Останнього разу “Tokio Hotel” відвідали Київ у 2015-му в рамках туру “Kings of Suburbia”. Це вперше гурт приїжджав в Україну і спричинив справжній фурор на концерті. Після себе київський концерт “Tokio Hotel” залишив тільки найтепліші і хороші враження і всі, хто відвідав його, з нетерпінням очікували повернення гурту.

Непереборне бажання українських фанатів побачити своїх кумирів ще раз збулося – Tokio Hotel знову приїдуть в Київ. Тебе очікує унікальне шоу, яке вже встигло закріпити за собою абсолютно нові стандарти музичного та концертного продакшина. Не пропусти знакову подію!

У тур з новим релізом 

“Tokio Hotel” - це гурт, що завоював понад сотню міжнародних нагород, продав більше як десять мільйонів записів, а їх альбоми стали платиновими в майже семи десятках країн світу.

Після доволі тривалої творчої перерви учасники гурту Білл і Том Каулітц, Густав Шефер і Георг Лістинг вирішили зловити нову хвилю популярності і записали альбом під назвою “Kings of Suburbia”, який повернув “Tokio Hotel” колишню славу. І ось наші лав фаворити підготували чергову бомбу – масштабни тур, присвячений виходу нового альбому під назвою “Melancholic Paradise”.

На концерті “Tokio Hotel” в Києві ти можеш:

  • почути нові пісні улюблених виконавців;
  • насолодитись неймовірним концертним шоу, яке є незмінною візитівкою “Tokio Hotel”;
  • взяти участь у святкуванні 15-ї річниці культового гурту;
  • побувати на “живому” виступі справжньої “легенди”, адже краще один раз побачити, аніж сто разів почути!

По секрету скажемо, що Білл Каулітц пообіцяв влаштувати справжнє божевілля на концертах свого туру. Цікаво? Тоді зустрінемось 17 червня у клубі Atlas!

Встигни придбати квитки на концерт TOKIO HOTEL, Київ, 17 червня онлайн чи з доставкою. Очікується повний солд-аут, тому не відкладай покупку квитків.

kasa.in.ua. – твій квиток у нас!

Recommended