About the event

Концертна агенція Susy Production (С'юзі Продакшн) за підтримки Львівського товариства в Києві організовує концерт Віктора Морозова. Захоплююча, ностальгійна і водночас розбишацька подорож у минуле разом із Віктором Морозовим та гуртом “ББ Галичина”.

Квитки в продажі з 13 лютого на сайті kasa.in.ua та за тел. (044) 383-58-58

Львівське музичне ретро в столиці: Віктор Морозов презентує у Києві новий альбом

Спрагла столична публіка з нетерпінням чекає на зустріч із культовим виконавцем Віктором Морозовим, який вже зовсім скоро, 20 травня 2018 року, виступить у Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка міста Києва з грандіозним концертом “То було так давно…”.

Victor-Morozov

Однак повернення на сцену легендарного співака не обійдеться без сюрпризів. Спеціально для поціновувачів вишуканого поетичного слова, так званої елегантної «співаної поезії», Віктор Морозов спільно з “Бонді-Бонд Галичина” підготував для киян і гостей міста презентацію нового альбому з піснями Богдана “Бонді” Весоловського. Не пропустіть це незабутнє дійство! Завітайте на концерт Віктора Морозова у Києві - і насолодіться оригінальним звучанням улюблених пісень у неперевершеному виконанні маестро!

Усе починається з року…

Творчий шлях Віктора Морозова – це мандрівка безмежними музичними просторами у часі та просторі, подорож жанрами та напрямами, у яких він завжди залишав свій вагомий слід. Чи то створюючи перші рок-гурти, чи працюючи пліч-о-пліч у когорті культових українських співаків і композиторів таких, як Ігор Білозір, Володимир Івасюк, Назарій Яремчук, чи експериментуючи із театром-кабаре – всі його починання та проекти були шедевральними і сьогодні є яскравою сторінкою в історії становлення якісної української музики ХХ-ХХІ століття.

Victor Morozov

У пошуках гармонії музики та слова

Будучи залюбленим у музику, Віктор Морозов із такою ж надзвичайною майстерністю вибудовує і мелодію слова. «Цілковито присвятивши себе музиці, я розцінював переклади як хобі. Однак займався перекладами з особливою любов’ю. І мені дуже допомагала в цьому музика. Адже, відчуваючи внутрішню гармонію слова, з головою поринаючи в мовну стихію, можна створити справді живий динамічний текст», - ділиться Віктор Морозов. Його майстерними перекладами «Гаррі Поттера», «Алхміка», творів Ернеста Гемінґвея і сьогодні зачитуються мільйони. Справді, щоби бути таким віртуозним перекладачем, потрібно бути не менш геніальним музикантом, закоханим у рідне слово, бо тільки так можна створити одвічну гармонію, що пануватиме не лише у звуках, а й у смислах!

Віктор Морозов володіє незвичайним даром та унікальним талантом - вишукувати мелодію з-поміж поетичних рядків, відчувати ритмомелодику почуттів і думок автора. А тому пісні в його виконанні – завжди шлягери, які полонять слухача уже з перших секунд їхнього звучання.

Концерт Віктора Морозова - музична мандрівка міжвоєнним Львовом

Якщо Ви також закохані в місто легенд і Вас п’янить дух Українського П’ємонту, тоді не зволікайте! Придбайте квитки на найбільш атмосферний концерт легендарного українського співака Віктора Морозова “То було так давно…”! Завчасу подбайте про свій мелодійний вояж міжвоєнним Львовом!

Victor Morozov

«Цим новим альбомом під назвою “Чудовий сон”, який я записав разом із чудовими музикантами з гурту “Бонді-Бенд Галичина”, я спробую здивувати прихильників, принаймні, під час першої половини концертної програми “То було так давно”, що стане презентацією альбому “Чудовий сон”. Тоді, як у другій половині концерту разом із не менш чудовими музикантами з гурту “Батяр-Бенд Галичина” я потішу фанів веселими й запальними, іронічними й розбишацькими батярськими піснями, які могли народитися “Тільку ві Львові”!» - ділиться співак.

Адже Віктор Морозов, як ніхто інший, здатен відкрити для Вас нові грані життя львів’ян, які так і досі полюбляють гуляти вузенькими вуличками, вкритими бруківкою та сепією історії, і вповні насолоджуватись смаковитим, добре приправленим гострим слівцем, батярським гумором!

Будьте певні: цей незабутній ностальгійний музичний вечір спогадів, сповнений прем’єрних пісень культового маестро, перевершить Ваші найсміливіші очікування! Тож, дорогі кияни, готуйтесь!

Заздалегідь придбайте квитки на презентацію нового альбому Віктора Морозова 20 травня в Києві!

Замовляйте квитки вже зараз! Купуйте їх у касах міста чи онлайн, однак не забувайте, що в нашій мережі Ви можете придбати квитки на концерт Віктора Морозова без переплат, адже ми реалізовуємо їх без сервісного збору.

Квитки на концерт Віктора Морозова у Львові, 19 травня 2018 року, о 20.00 ТЕАТР імені Марії Заньковецької

Recommended