"After.."

20 february 2022 | 19:00

About the event

Вистава «Після…» у Києві!

Запрошуємо тебе на перегляд фантастичної театральної постановки під інтригуючою назвою «Після…», показ якої відбудеться 20-го лютого 2022-го року у Довженко Центрі, що у Києві.

Прем’єра сезону!

«Після…» - містична комедії режисера Ігора Вялова та художника Ігора Білецького за новою моторошною п’єсою Дмитра Корчинського.

Твір видатних акторів, знаного режисера та знаменитого художника-постановника відзначається особливим блюзнірством, нетолерантністю і зневагою до суспільної моралі.

Вбивця, брудний політик і філософ, який гірший за них обох разом взятих, зустрічаються для того, щоб судити один одного й усіх навколо...

У головних ролях: актори театру драми та комедії на лівому березі Дніпра Євген Авдєєнко та Сергій Детюк; Петро Іщук, Назар Борушок, Максим Кашеваров та Петро Овсяницький.

Буде весело і страшно.

3 причини піти на виставу «Після…» у Києві:

  • Це унікальна можливість побачити одним із перших прем’єрну виставу за п’єсою геніального драматурга сучасності Дмитра Корчинського.
  • «Після…» - це моторшно, це до мурашок, це актуально та гостро! Нетривіальна сюжетна лінія, майстерна постановка та талановиті актори – саме те поєднання, яке не залишить нікого із глядачів байдужим.
  • Не пропусти чудову нагоду провести незабутній осінній вечір із друзями та близькими, з головою поринувши у неповторне українське театральне мистецтво!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на виставу «Після…» 20-го лютого 2022-го року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Recommended