Собачка 21+

18 may 2019 | 18:00

About the event

Еротичну комедію “Собачка” 21+ покажуть у БК ім. Корольова

Арт-студія “Темний софіт” презентує провокативний спектакль для дорослих! 18 травня на сцені БК ім. Корольова столичним театралам покажуть комедію еротичного формату 21+ “Собачка”.

На що готова сучасна жінка, аби завоювати серце коханого чоловіка? Де проходить межа її самоповаги, яку вона ні в якому разі не переступить?

Наша героїня знайомиться на корпоративі з успішним одруженим чоловіком і втрачає голову від кохання. Вона готова буквально на все, щоб закохати в себе об'єкт власної пристрасті.

Здавалося б, звичайна банальна історія, яка траплялася майже з кожним, але інтерес дівчини переростає у справжню манію. Вона готова стати для свого коханого кімнатною собачкою!

Ціль досягнута. Та хіба жити в ролі домашнього улюбленця під одним дахом з дружиною коханого – це те про що мріяла дівчина?

Вистава заснована на реальних фантазіях.
Режисер: Олена Неволько
Драматург: Олександр Неволько
У ролях: Еля Самаріна, Олександр Неволько, Дар'я Полещук
Тривалість вистави: 2 години (з антрактом)
Російською мовою
Ненормативна лексика: присутня обмежено
Сцени насильства: відсутні
Еротичні сцени: присутні
Вік: 21+
Вільна посадка

Квитки на виставу “Собачка” 21+ купуй або бронюй онлайн

Радимо не відкладати покупку квитків і запланувати свій вечір завчасно. Купити квиток на виставу “Собачка” у БК ім. Корольова 18 травня можна просто зараз, обравши зручний для себе спосіб оплати і доставки.

Kasa.in.ua – твій квиток у нас!

Recommended