Viennese coffee

11 october 2021 | 19:30

About the event

Вистава «Віденська кава» у Києві!

Запрошуємо тебе на фантастичну подію, яка стала вже певною театральною класикою - спектакль за п’єсою Дмитра Корчинського під назвою «Віденська кава». Це фантастичне театральне дійство відбудеться вже зовсім скоро, а саме 11-го жовтня 2021-го року у Кінотеатрі "Ліра".

«Віденська кава» - це смачна інтелектуальна комедія, за ексклюзивним рецептом режисера Ігора Марусяка, де головні ролі зіграли неперевершені актори: Лідія Семесюк, Назар Борушок, Сергій Федорчук, Віталій Чорний та Павло Довгань-Левицький.

За менш ніж дві години перед твоїми очима відкриється панорама XX-го століття, абсурдність історичних подій і рішень та досконало змальовані портрети людей, які безпосередньо стоять за цими рішеннями. «До чого ж тут кава?» - запитаєш ти. Саме кава є тим епіцентром подій, навколо якого розгортається сюжет спектаклю. Вона надає присмаку усім діям, думкам та крокам. За кавою писали шедеври, розполовинювали держави, розпочинали війни і водночас закохувалися. І от одного разу у віденській кав’ярні зустрінуться маляр-невдаха Адольф, журналіст Лев, психіатр Зиґмунд, семінарист Йосип та робітниця цієї кав’ярні галичанка Христина – любовний трикутник…

3 причини піти на виставу «Віденська кава» у Києві:

  • Провокаційний театральний перформанс, який варто переглянути кожному, відкриє багато таємниць, але не дасть остаточних відповідей. Думати, аналізувати та порівнювати – ось до чого закликає вистава. Крапки не буде! Після перегляду виникнуть трикрапки та нові знаки питань…
  • «Віденська кава» - це ідеальне поєднання комічного і трагічного, грайливого і серйозного, зрозумілого і бентежного. Більш того, кожен глядач під час перегляду зможе сам себе протестувати на обізнаність у історії та політиці, що, погодьтеся, є доволі цікавим челленджем.
  • Спектакль побудований на контрастах: пекло і рай, ангели та демони, кохання та війна. На тебе чекає якравий спектр емоцій та вражень, які ти гарантовано отримаєш під час перегляду. Це, без перебільшень, одна із театральних постановок нашої країни, яка постійно збирає повні зали, отож не зволікай і купуй свій квиточок просто зараз!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на виставу «Віденська кава» 11-го жовтня 2021-го року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Recommended